Opava – Třinec 2:6 (kon.) | Vsetín – Zlín 0:8 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 1:4 (kon.)
Č. Budějovice – Sparta 1:4 (kon.) | HC Litvínov – Slavia 2:4 (kon.) | Poruba – Vítkovice 3:5 (kon.)
Havířov – Olomouc 5:7 (kon.) | Jihlava – Pardubice 3:5 (kon.) | Kladno – K. Vary 2:5 (kon.)
Letňany – Kometa Brno 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 4:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Mountfield HK
Sobota 26.09.2015, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 8. kolo

57:56
    Šalda je nejspíše po zákroku Martina Kaluse (MBL) zraněný, protože dlouho ležel na ledě a ošetřovala jej zdravotnice. Boleslavský obránce má trest 2+10 minut za naražení dozadu. Dvouminutový trest odpyká Martin Nepokoj.

51:38
    Jakub Muška (HKM) dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

49:12
    Hradec měl tlak v útočném pásmu a vykoledoval si faul. Marek Mlčoch (MBL) byl potrestán dvěma minutami za hákování.

48:27
    Jsme svědky opět vyloučení na hradecké straně. Jakub Moník (HKM) dostal dvě minuty za podražení. Využije Bruslařský klub i čtvrtou přesilovku v tomto utkání?

45:14
    Hradečtí jdou do čtyř. Muška (HKM) byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

40:31
    Vyloučení na obou stranách. Mašín za vražení na hrazení a Muška za hrubost (oba HKM), dále byl vyloučení kapitán Uřidil (MBL) na dvě minuty za hrubost.

39:20
    Boleslavští jdou opět do čtyř. Dvě minuty za podražení si odpyká Zdeněk Křížek (MBL).

33:35
    Štohanzl se dostal do úniku, jenže byl faulován. Za hákování dostal dvě minuty Milan Dančišin (MBL). Hosté mají víc ze hry, dokáží vyrovnat?

20:23
    Za držení jde na trestnou lavici Milan Dančišin (MBL). Využijí hosté tuto přesilovou hru?

17:59
    Rozhodčí si dal s odpískáním na čas, ale nakonec přeci jen Tomáše Kynčla (HKM) za podražení vyloučil. Trenér Hradce Jiří Slabý, někdejší trenér A týmu Mladé Boleslavi v 1. lize, si ještě situaci nechal vysvětlit, ale poté pokýval hlavou, že rozhodnutí sudího chápe.

05:03
    Tentokrát se vylučuje na druhé straně. Zdeněk Křížek (MBL) si za nedovolené bránění v útočném pásmu odsedí dvě minuty na zdejší prochladlé trestné lavici.

03:17
    První vyloučení zápasu. Za sekání si odpyká dvě minuty Martin Štohanzl (HKM).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 5. Uřídil (Mlčoch, Musliu), 20. Dančišin (Musliu, Dvořák), 46. Musliu (Dančišin, Uřidil), 53. Kalus (Musliu) – 23. Matějček, 54. Hašek (Jar.Dvořák, Lelek)

BK Mladá Boleslav: Marek (Krofta) – Obrtlík, Uřidil "C", D. Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Musliu, Křížek, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Zich, Jindra, Dančišin "A", Jan Dvořák
    Mountfield HK: Bartozel (Vomáčka) – Muška, Lelek, Gaspar, Moník, Kynčl "A", Šalda, Jonáš – Hašek, Mašín, Matějček "C", Pažourek, Matouš, F. Jirásek, Jaroslav Dvořák, Štohanzl, Moník, Maršík, Šimůnek

Rozhodčí: Matúška – Svoboda, Maštalíř