SK Karviná – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Řisuty – Písek 1:4 (kon.) | Nymburk – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 1:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:9 (kon.) | Břeclav – Opava 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Kolín – Trutnov 4:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 8:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Děčín – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 3:0 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 26.09.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

58:11
    Hosté si vzali time a pokračují s šesti hráči v poli.

53:44
    Síly na ledě se srovnají, za napadení putuje na trestnou lavici hostující Martin Vysloužil.

53:09
    Tomáš Kohút si v obranném zákroku pomohl podražením.

51:03
    Vajgar právě vstřelil branku!
    ALEŠ KOŇAŘÍK propálil vše od modré před sebou. Asistence David Košťál.

50:33
    Vajgar tlačí a kombinuje, domácí Martin Brabec však putuje na trestnou lavici za hru vysokou holí. Vše se stěhuje před Kubeše.

49:49
    Trest pro hosty, Aleš Hájek dostal dvě minuty za zdržování hry. Sevřel puk.

49:11
    Vajgar si zahraje přesilovou hru. Vysokou holí se provinil Gordon Bonell.

48:52
    Kubešovi po ráně jednoho z hostů vypadl puk z lapačky. Nikdo z hostů ho do branky neuklidil.

43:39
    Adam Popelka na trestné lavici, dvě minuty za podražení.

40:32
    Matyáš Hložek dvě minuty za vysokou hůl, přesilovka pro Lední medvědy.

39:57
    Vylíčil trefil tyčku bekendem.

38:06
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    LIBOR BEZDĚK rychle odpovídá, když zakončil po brejku dvou na jednoho. Asistenci přineseme později.

37:29
    MARTIN BRABEC posílá domácí barvy do vedení, když odražený puk zametl do branky. Asitence Matyáš Hložek a Luboš Voříšek.

32:26
    Tomáš Kohút na trestné lavici, dvě minuty za faul kolenem.

31:26
    Hosté se o přesilovku připravili faulem loktem Miroslava Kopice.

30:45
    Martin Brabec dvě minuty za podražení, sudí Mertl skočil na pelhřimovský špek. Měl se pískat i nafilmovaný pád.

29:02
    Popelka s Adamem na trestných lavicích. Hostující hráč vyfasoval dvě minuty za hrubost, stejně jako domácí Adam Popelka.

26:57
    Lukáš Stehlík si musel pomoci faulem, dvě minuty pro domácího beka za sekání.

16:49
    Sekání v podání Martina Hadravy.

14:10
    Kohútovu minelu nepotrestal hostující Kopic.

12:30
    LUBOŠ VOŘÍŠEK využil zaváhání hostující obrany, uzmul jí puk a ruským blafákem nedal Svobodovi šanci. Asistence Jakub Šafář.

11:04
    Při domácích stálo štěstí, Kopic skákající puk nezametl do odkryté branky Vajgaru.

10:11
    Matyáš Hložek dvě minuty za podražení.

09:45
    Hosté jdou do vedení po zaváhání hradecké obrany, která nevyhodila jednoduše puk. GORDON BONELL zblízka zasunul puk za Kubešova záda. Asistence Martin Vysloužil.

06:52
    Držení v podání Gordona Bonella.

05:57
    Beneš v tutovce před Kubešem, minul branku Vajgaru.

03:22
    Přesilovka pro Pelhřimov, dvě minuty pro Otu Lazorišáka za podražení.

01:11
    Dominik Kasalý dvě minuty za podražení.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 13. Voříšek (Šafář), 38. Brabec (Hložek, Voříšek), 52. Koňařík (Košťál) – 10. Bonell (Vysloužil), 39. Bezděk

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Marek – Kohút, Tržil, Stehlík, Koňařík, Kadlec, Pípal, Popelka, Port, Hložek, Šafář, Brabec, Voříšek, Tomšík, Košťál, Lazorišák, Drda, Heřmánek, Kundrát, Švihálek.
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda, Černý – Kasalý D., Hájek, Rossman, Adam, Kůrka, Jelínek, Vysloužil, Bezděk, Beneš, Hadrava Martin, Kasalý F., Votápek, Vylíčil, Kopic, Roupec, Siříště, Bonell.

Rozhodčí: Mertl S. – Polák, Rampír.