SK Karviná – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Řisuty – Písek 1:4 (kon.) | Nymburk – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 1:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:9 (kon.) | Břeclav – Opava 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Kolín – Trutnov 4:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 8:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Děčín – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 3:0 (kon.)
HC Tábor
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC Kobra Praha
Sobota 26.09.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ • 4. kolo

Utkání právě skončilo.
    Hostující Kobra Praha neudržela svoji dosavadní neporazitelnost a na horké půdě táborského mužstva prohrává 4:1.
    Zato Tábor prozatím nenašel v této sezóně přemožitele a nepoznal tak trpkou chuť porážky.

Tímto se s Vámi loučím a těším se na Vaši pozornost zase u dalšího onlajn přenosu. Přeji příjemný zbytek sobotního večera. Ondřej Blaha. (20:30:41)

59:41
    Vyloučen domácí Heršálek na 2 minuty za hákování.

59:15
    Hraje se 5 na 5.

59:00

58:58
    Hanták opět neudržel nervy na uzdě. Dostává 2 minuty za faul loktem.
    Ve stejném čase vyloučen i táborský hráč – Seidl – 2 minuty hrubost.

58:33
    Tábor se osvobozuje vyhozením přes všechny čáry.

58:19
    Puk na domácí střídačce. Vhazuje se před Klestilem.

58:06
    Hlinka zavezl kotouč před branku, kde se o volný kotouč postaral Klestil.

57:25
    Drábek sám před Klestilem!

Ale trefuje pouze jeho beton, puk se odráží za branku.

57:14
    Vyloučení na straně Tábora.
    2 minuty si jede odsedět Hlaveš za držení protihráče.

56:35
    Tábor nyní uzamkl Kobru v jejím obranném pásmu a nepouští jí do hry.

55:39
    Tvrdou ránu Matušíka Langer vyráží.

54:40

54:40
    Tábor právě vstřelil branku!

Tábor využívá přesilovou hru. Gól po asistenci Klími střílí SEVERA JIŘÍ.

53:51
    Mrkvička míchal hokejkou jak mohl, ale Langera neumíchal a střílí mimo.

53:20
    Vyloučen hráč hostí – Borovanský na 2 minuty za držení protihráče.

51:54
    Série tvrdých soubojů u mantinelu v domácím obranném pásmu končí vyhozením puku do středního pásma.

51:17
    Zakázané uvolnění táborského mužstva.

50:59

50:59

49:39
    Puk na domácí střídačce. Vhazování ve středním pásmu.

49:17
    Z ledu se těžce zvedá hráč Kobry Slanina Michal, který inkasoval ránu pukem.

48:21
    Po buly Klíma střílí, Lnager bez problémú chytá.

48:17
    Zakázané uvolnění hostů.

47:51
    Mrkvička po odražené střele Vaniše nedokázal kotouč zasunout mezi betony Langera! Vhazuje se před Langerem.

47:32
    Střelu hostů od modré Klestil vyráží.

46:07
    Klíma se nešťastně srazil s Vlachem a rozhodčí přerušuje hru.
    Vhazovat se bude ve středním pásmu.

45:54
    Offside domácího celku.

45:49
    Marcel Dvořák se v boelstech svíjí na ledě. Po chvíli se ale zvedá a odjíždí na střídačku.

45:16

STANISLAV POLODNA střílí branku po přihrávce od Mrkvičky. Langer sice kotouč tečoval, ale nedokázal ho udržet ve své výstroji.

44:01
    Domácí obecenstvo i hráči se bouří!! Všichni evidentně viděli kotouč za brankovou čárou.
    Rozhodčí ale branku neuznává, jelikož byl puk do branky dopraven rukou domácího útočníka.

43:55

43:19
    Kellner vystřelil po přihrávce Semráda a trefuje beton Langera!

42:36
    Domácí vyhazují a osvobozují se.

41:51
    Marek Vaniš faulován. O faul se postaral hostující Hlinka. Jako odměnu dostává 2 minuty za sekání.

41:15
    Zakázané uvolnění Kobry.

40:25
    Hostující Slanina se dral do šance, ale domácí obránci ho včas zastavili.

40:15

40:01

Skončila nám druhá třetina.
    Na jejím začátku padl na každé straně rychlý gól a stav utkání se zatím zastavil na výsledku 2:1.
    V průběhu třetiny nastali malé technické problémy s časomírou.

Tato pauza jakoby vlila hostujícímu celku novou krev do žil a začali hrát aktivnější, agresivnější hokej.
    Jejich snaha však neskončila gólovou radostí.

Třetí třetina začne přibližně 19:50.

40:00

39:45
    Hosté se osvobozují.

39:38
    Tvrdá střela Semráda (TAB) těsně nad branku, odražený kotouč Langer chytá.

39:02
    Domácí v přesilové hře uzamkli hosty v jejich obranném pásmu a kombinují. Puk míří z hokejky na hokejku.

38:23
    Klestil raději skryl kotouč pod lapačku po vyhození hostující obrany.

38:14
    Hosté jdou opět do oslabení. 2 minuty dostává opět Hanták – trest dostává za držení protihráče.

37:24

36:45
    Výborný zákrok hostujícího obránce, který znemožnil finální přihrávku před odkrytou branku na volného domácího útočníka.

36:00
    Kotouč se po trase Borovanský, Kučera dostal až k Jakešovi, ten ale netrefuje branku.

35:05
    Hosté svou akci v útočném pásmu překombinovali a přišli o puk.

34:00
    Vhazování před Langerem.

33:45
    Hlaveš po přihrávce Mrkvičky trefuje tyč odkryté Langerovi branky!

32:41
    Severa (TAB) nebezpečně nahodil na Langera, ten vyráží do rohu.

32:06
    Slanina přihrál volnému Jiřímu Jakešovi. Ten z úhlu trefil pouze připraveného Klestila

31:53

31:24
    Hosté jsou nyní aktivnější.

31:14
    Hosté v přesilovce ostřelují Klestila, ale nedaří se jim akce gólově zakončit.

31:11

31:10
    Rozezvonila se tyč hostující branky. Vhazování před Langerem.

31:00
    Do konce 2.třetiny zbývá 11 minut, časomíra bude měřena ručními stopkami.

29:34
    A opět technické problémy domácích pořadatelů.

29:33
    Vyloučen domácí Klíma na 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

29:14
    Seidl nabídl přihrávkou ke skorování Matušíka, ten ale nezpracoval kotouč.

28:52

28:04
    Drábek dostává 2 minuty za hákování.

27:13
    Drahorád po pěkné kombinaci střílí těsně vedle!!

26:52
    Vyloučen domácí Semrád na 2 minuty za hákování.
    Tábor hraje oslbaní 5 na 3.

26:33
    Domácí vyhazují.

25:51
    Vyloučen táborský Marek Vaniš na 2 minuty za držení protihráče.

25:50
    Škop doráží a Klestil chytá!

25:39
    Střela Hantáka těsně míjí branku.

25:24
    Vhazování před Langerem po dorážce Březiny.

25:17

24:47
    Kanov zavezl kotouč, přihrál Matušíkovi, ten ale těsně míjí.

24:46

24:33
    Opět se hraje, vhazování před Klestilem.

24:33
    A opět tu máme technické problémy s časomírou. Hra opět přerušena.

24:32
    Šteiner obloukem nahodil z kruhů, Klestil raději kotouč přikrývá lapačkou.

23:53
    Technické problémy doufejme vyřešeny a jde se opět hrát. Vhazováni u Klestila.

23:52
    Hru přerušují technické problémy s časomírou

22:46
    Hostující Hanták si zřejmě oblíbil táborskou trestnou lavici a opět na ní míří. 2 minuty hákování.

22:45
    Offside hostů.

22:43
    Domácí se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

22:42
    2 minuty za vysokou hůl si jede odpykat Radek Seidl.

22:29
    Slanina se dravě hrnul do zakončení, byl ale neúspěšný. Vhazování před Klestilem.

21:17

Tábor ale dlouho neváhal a vzápětí otáčí skóre zpět ve svůj prospěch. Po asistenci Matušíka se prosadil JAN BŘEZINA.

20:21
    Kobra právě vstřelila branku!

Po chybné rozehrávce domácích beků Kříže a Semráda se kotouč dostal ke Kučerovi a od něj pak k volnému JIŘÍMU JAKEŠOVI a ten nezaváhal a srovnává skóre na 1:1.

20:01

Skončila nám první třetina. Domácí poctivě bránili a nepouštěli hostující celek do větších šancí, a tak se zaslouženě dostali do vedení po gólu Marka Vaniše již v 7. minutě zápasu.

Druhá třetina začně přibližně v 18:50.

20:00

19:44
    Offise hostů.

19:23
    Závar před brankou hostí. Po sérii nepřesností a přihrávek zakončoval Klíma, ale trefil pouze připraveného Langera.

18:58
    Hosté se řítili do protiútoku, ten ale skončil na obranných řadách domácích Kohoutů.

18:05
    Hosté uklidňují hru za svou brankou.

17:08
    Po buly uklidil Klestil skákající kotouč pod svojí lapačku.

17:04

16:53

16:03
    Matušík nahrával před bránu Klímovi, ten ale trefil jen hostujícího brankaře.

15:39
    Semrádova tečovaná střela do betonu Langera.

14:53
    V dnešním utkání podruhé vyloučen Hanták na 2 minuty za nedovolené bránění.

14:08
    Vhazování před hostujícím Langerem.

13:38

13:14
    Seidl orazítkoval tyč!!

12:58
    Seidl střílel od modré a Jakub Matušík se pokoušel dorážet. Langer ale opět neomylný.

12:40
    Hosté opět vyhazují a střídají.

12:14
    Vysoká hůl v podání domácích. Vhazování ve středním pásmu.

12:00

11:37
    Hosté opět ve 4.
    2 minuty dostává Hlinka za krosček.

11:34

10:52
    Severa přihrával před bránu, kde číhal Zayml, ale v důležitém momentu netrefil kotouč.

10:19

09:36
    Strkanice u mantinelu přerušena hlavním sudím. Bude se vhazovat po pravici Langera.

09:15
    Kučera dostává 2 minuty za krosček.

09:00
    Kellnerova tečovaná střela končí pod lapačkou Langera.

08:32
    Vhazování v útočném pásmu hostů.

07:44

07:07
    Březina zkusil z otočky ohrozit branku hostí, ale neuspěl. Opět se vhazuje po levici Langera.

07:01
    Vzhazování po levici hostujícího brankáře.

06:03
    MAREK VANIŠ střílí gól po krásném samostatném úniku.

04:36
    Domácí opět ujeli 2 na 1 a opět Polodna nezamířil přesně.

04:35

04:00

03:12
    Vaniš jel sám na hostujícího golmana, ale trefil pouze Langera.

02:38
    Vyloučen Klíma – 2 minuty za sekání. Hraje se 4 na 4.

01:55
    Lang dostává 2 minuty za naražení na mantinel.

01:25
    Další vhazování v domácím obranném pásmu.

01:04
    Hanták prověřil Klestilovu pozornost, vhazování po Klestilově pravici.

00:34
    Domácí se řítili do protiútoku 2 na 1, ale Polodna přestřelil.

00:01

HC Tábor: Klestil (Novák) – Semrád, Hlaveš, Kanov (A), Klíma, Heršálek (A), Kříž, Dvořák, Kellner, Mrkvička, Polodna, Březina, Matušík (C), Seidl, Severa, Zayml, Vaniš, Blažek
    Hlavní trenér: Matušík Tomáš

HC Kobra Praha: Langer (Bílek), Drábek, Kulich, Drahora, Verbík, Cafourek (A), Šteiner, Bureš, Lang, Jakeš (C), Slanina (A), Kučera, Škop, Hanták, Borovanský, Hlinka, Jedlička, Vlach, Strnad, Kysela
    Hlavní trenér: Šeba Miroslav

Příjemný podvečer,
    vítám Vás u online přenosu 4.kola 2. národní hokejové ligy – skupina západ mezi domácím týmem HC Tábor a hostujícím celkem HC Kobra Praha.

Oba celky vstoupili do letošní sezóny ve velkém stylu.
    Domácí mužstvo má po 3 odehraných kolech na svém kontě 8 bodů a to za 2 venkovní výhry a jednu domácí výhru v prodloužení.

To hosté jsou na tom ještě o malinko lépe a mohou se chlubit prozatím plným bodovým ziskem ze všech 3 zapásů, ve kterých přehráli celky z Děčína, Bíliny a Nymburka.

V loňské sezóně se mužstva potkala na ledě nejen v základní skupině, ale také v play-off o baráž o postup do první ligy.
    V základní skupině se oba celky o body férově "rozdělily" a to po výsledcích 3:2 po prodloužení ve prospěch Kobry. Druhý zápas skončil výhrou 4:2 pro táborské Kohouty.
    Co se týká play-off, byl ve finále úspěšnější Tábor, který rozhodl o svém postupu až v posledním 5. zápase na pražském Braníku, kde zvítězil 4:5 po samostatných nájezdech.

Dovolím si tedy hádat, že nás čeká opět velmi vyrovnané utkání.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Ondřej Blaha

Branky a nahrávky: 7. Vaniš (Hlaveš), 22. Březina (Matušík), 46. Polodna (Mrkvička), 55. Severa (Klíma) – 21. Jakeš (Kučera)

HC Kobra Praha: Langer (Bílek), Drábek, Kulich, Drahorád, Verbík, Cafourek (A), Šteiner, Bureš, Lang, Jakeš (C), Slanina (A), Kučera, Škop, Hanták, Borovanský, Hlinka, Jedlička, Vlach, Strnad, Kysela

Rozhodčí: Kopeček, Samuel, Mertl