SK Karviná – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Řisuty – Písek 1:4 (kon.) | Nymburk – Vrchlabí 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Technika Brno 1:3 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:9 (kon.) | Břeclav – Opava 4:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 3:5 (kon.) | Kolín – Trutnov 4:2 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 4:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 8:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Pelhřimov 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klášterec nO 6:3 (kon.)
Děčín – Žďár n/S 3:2 (po pr.) | Tábor – Kobra 4:1 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 3:0 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:5 (2:2, 1:1, 0:2)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Sobota 26.09.2015, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ • 5. kolo

Máme za sebou dnešní utkání. Bobři dnes v závěru opět prokázali svou mizérii a dnešní zápas prohrávají. Hosté mohou být s dnešním výsledkem spokojeni. Loučím se s Vámi, příjemný zbytek dne. (19:14:02)

59:52
    Moravské Budějovice právě vstřelily branku!
    Střelou přes celé hřiště skóruje LUKÁŠ PATÁK.

59:30
    Máj teď drží hosty. Předvedl dva vynikající zákroky.

58:46
    Bobři to zkoušejí bez brankáře.

57:58
    Krutiš se dostal do úniku. Jeho střela končí v náruči Čápa.

57:01
    Zakázané uvolnění Bobrů.

56:30
    Hraje se teď hodně agresivní hokej. Hosté jsou lepší a usadili se v útočné třetině.

55:16
    Na stadionu je najednou hromové ticho.

54:28
    Hosté se poprvé ujímají vedení v dnešním zápase. Branku vstřelil střelou zápěstím LUKÁŠ PATÁK. Asistence: Ondřej Peška.

54:00
    Máme posledních šest minut zápasu a stav je stále nerozhodný. Sledujeme útočný hokej.

52:50
    Čáp teď předvedl dva skvělé zákroky a drží tak nerozhodný stav.

Oddechový čas pro domácí.

52:33
    Čáp teď rybičkou chytá puk před svou brankou.

51:20
    Sprušil krásně přešel přes dva hráče, jeho střela mířila vedle pravé tyče.

50:47
    Veliká šance domácích. Ti teď mohli jít do vedení. Školoud dostal téměř ideální pas a jel sám na branku. Jeho klička do bekhendu skončila však pouze na betonech hostujícího brankáře.

49:30
    Jakoby to zakřikl. Nyní jsou Bobři v útočném pásmu a vyvíjejí solidní tlak na hosty.

48:06
    Hosté jsou teď mírně aktivnějším týmem. Snaží se o první vedoucí gól v dnešním zápase.

47:05

46:57
    Bobři jsou i v této přesilovce mizerní.

46:07
    Máj teď předvedl další velmi dobrý zákrok.

45:40
    Kovářova střela od modré trefila jen levý beton Máje.

45:05
    Sechovec je vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:50
    Hraje se převážně ve středu hřiště.

42:17
    Havel vyzkoušel pozornost Čápa. Čáp v prověrce uspěl a chytl střelu do lapačky.

42:06
    Ofsajd domácích. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:45
    Ondřej Peška jel sám na Čápa, jeho střelu však brankář pohotově vyrazil. Na druhé straně se dostal k šanci Miroslav Varga. Máj chytl jeho střelu do lapačky.

40:04
    Puk mají na svých hokejkách domácí.

40:01

Tak i druhá třetina skončila nerozhodným skórem. Na světelné tabuli svítí stav 3:3. Uvidíme, co nám hráči předvedou ve třetině třetí, která začíná zhruba v 18:37.

40:00

39:30
    Martiníkova střela skončila pouze v lapačce Máje.

39:06
    Bobři nyní kombinují v útočném pásmu.

38:06

37:20
    Studený teď odjel obraně a rychlou střelou zkoušel štěstí. Máj jeho střelu chytil.

36:08
    Pelikán je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

35:56
    Čáp teď předvedl rychlou lapačku.

34:40
    Tak to byla naprosto nečekaná branka. Najednou se objevil sám před brankou FILIP MATĚJKA, a ten poslal puk pod břevno – 3:3. Asistence: Jan Trojan.

34:20
    Bobři jsou opět na koni a vyvíjejí na hostující obranu velký tlak.

33:05
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Bobři jdou opět do vedení. VÁCLAV STUDENÝ dostal ideální přihrávku a vystřelil rychlou střelu na branku. Trefil se Májovi přímo mezi nohy – 3:2. Asistence: Petr Školoud, David Varga.

32:29
    Dnes se hraje poměrně vyrovnané utkání. Oba týmy hrají útočný hokej a fanoušci se zajisté na dnešním zápase nenudí.

32:20

31:37
    Medek zkoušel střelu příklepem. Máj však střelu vyráží.

30:55
    Bobři vyhazují puk z pásma.

30:20
    Hosté kombinují v útočném pásmu.

29:46
    Nyní si zahrají přesilovku hosté. Vyloučeným je Jakub Pořický na dvě minuty za podražení.

29:23
    Zakázané uvolnění hostů.

28:25

28:14
    Další šance Bobrů. I nyní z toho vychází lépe hostující brankář Máj.

27:56
    Po závaru před brankou hostí byl ve velké šanci Baroš. Ten měl odkrytou celou branku. Jeho střela šla pouze do boční sítě.

27:38
    Domácí Kývala ve velké šanci střílí nad branku.

26:23
    Domácí si zahrají přesilovku. Vyloučeným je Ladislav Rytnauer na dvě minuty za sekání.

25:15
    Zatím největší šance druhé třetiny. Sprušil dostal skvělý pas a jel sám na branku. Jeho střela však skončila pouze v náruči Máje.

24:15

23:30
    Studený dostal dobrý pas před branku, jeho střela však trefila pouze Máje.

22:27

21:20
    Tomigova střela od modré nastřelila jen beton Máje.

21:03
    Bobři nejsou schopní kombinovat ani v pěti proti třem. Přesilovky jim prostě nejdou.

20:27
    Bobři si zahrají 5:3. Na dvě minuty je vyloučen Filip Randa za hákování.

20:20

20:01

První třetina skončila 2:2. Hraje se vyrovnané utkání, kterému nechybí šance. Druhá třetina nám začne 17:51.

20:00

19:50
    Hraje se ve středu hřiště.

19:16
    Na dvě minuty za nesportovní chování je vyloučen Lukáš Havel.

18:55
    Havel měl na hokejce svou druhou branku. Trefil však pouze boční síť.

18:22
    David Varga je vyloučen na dvě minuty za vražení.

17:56
    Zakázané uvolnění hostů. Nyní se hraje vyrovnaný hokej. Oba týmy chtějí vstřelit vedoucí branku.

17:08
    LUKÁŠ HAVEL přejel přes tři obránce a skóroval do levého růžku branky. Asistence: Ladislav Rytnauer.

16:06
    David Varga dostal před branku skvělou přihrávku a navíc měl položeného brankáře. Nakonec však nedokázal skórovat. Nastřelil právě ležícího Máje.

15:25
    Závar před domácí brankou nakonec gólem nekončí. Domácí brankář předvedl dva dobré zákroky.

15:00
    Síly se na ledě vyrovnaly a může čekat klasický hokej 5 na 5.

14:24

14:11

13:30
    Studený lišácky zkoušel objet branku a prostřelit Máje. Hostující brankář si vše pohlídal a střelu bez většího problému chytil.

12:20
    Ondřej Martiník vysekl hostujícímu hráči hokejku z rukou a bude vyloučen na dvě minuty za sekání.

12:01
    Hostující Roman Barták vyloučen na dvě minuty.

11:28
    Máme tu snížení. První střelu ještě Čáp fantasticky vyrazil, na dorážku ROMANA MIKEŠE byl však už krátký. Asistence: Lukáš Paták, Tomáš Jakeš.

10:43
    Hra je přerušena kvůli postavení hráče v brankovišti. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:16
    Hostující Janda těsně před brankou tečoval nahození. Naštěstí pro domácí těsně vedle.

09:59
    Jakub Pořický je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

09:53
    Paták stál před odkrytou brankou a měl na hokejce snížení. Jeho střela však letěla nad branku.

09:00
    Teď jeli dva domácí na jednoho obránce. David Varga však místo střely volil přihrávku, který nakonec byla velmi nepřesná.

08:43
    Další velmi šťastná branka. Po zmatku před brankou hostí skóroval ANTONÍN SPRUŠIL. Asistence: Ondřej Martiník, Michal Tomiga.

08:28
    Další vyloučení na straně hostí, vyloučeným je Filip Randa na dvě minuty za hákování.

08:10
    Martiník dostal skvělý pas před branku. Bohužel pro domácí stál zády k bráně a jeho bekhend nebyl ideální.

07:04
    Martin Varga prověřil Máje střelou od modré. Máj byl připraven a vyrážečkou puk vyrazil.

06:58

06:23
    Martiník ve velké šanci trefil jen vyrážečku Máje.

05:30
    A i domácí fanoušci brankou obživli. Domácí jsou na koni a mají dobrý tlak.

05:06
    První branka dnešního zápasu byla velmi šťastná. DAVID VARGA se totiž nejlépe zorientoval v hloučku a šťastně posunul puk za záda Máje. Asistence: Václav Studený, Petr Školoud.

04:29
    A ihned vyhazují na zakázané uvolnění, zatím nesledujeme nijak pěkné utkání. Je často přerušováno.

04:13

03:40
    Více než polovina přesilové hry je za námi a Bobři ani jednou neohrozili branku Máje.

03:00
    A Bobři opět nezvládají vůbec přesilovku, nyní zakázané uvolnění.

02:13
    Vyloučeným je Sechovec na dvě minuty za hákování.

02:06
    Nyní jsme mohli vidět závar před hostující brankou. Bude tu první vyloučení.

01:44
    Arnoštova střela od modré skončila Májovi na betonech.

01:24
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude po pravici Máje.

00:57
    Jakešovo nahození šlo mimo branku, na druhé straně byla Školoudova střela zblokována do ochranné sítě.

00:30
    Domácí tým má puk na svých hokejkách a žene se do útoku.

00:04
    Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli hosté, ihned je však hra přerušena kvůli zranění.

00:01
    Zhruba za deset minut začne dnešní zápas

HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Sekula) – Kovář, Tomiga, Arnošt, Varga Mar., Hradil – Studený (A), Varga Dav., Martiník (C), Sprušil (A), Pořický, Varga Mir., Prycl, Medek, Kývala, Baroš, Kubáč, Kuchta.

HC Moravské Budějovice 2005: Máj (Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Latner, Peroutka, Jakeš (A), Randa – Rytnauer (C), Krutiš, Havel, Peška, Mikeš, Paták, Trojan (A), Račický, Barták, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka.

Rozhodčí: Kubičík – Gančarčík, Vengřín.

Sestavy obou týmů z minulého kola:

Bobři: Čáp (44.Vlach) – Mikel, Zbořil, Varga D., Martiník, Sprušil, Kovář, Tomiga, Pořický, Varga D., Prycl, Medek, Arnošt, Kývala, Baroš, Kubáč, Varga M., Hradil, Kuchta, Beták

Moravské Budějovice: Máj (Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Latner, Peroutka, Jakeš, Randa – Rytnauer, Krutiš, Havel, Pěška, Mikeš, Paták,Trojan, Račický, Barták, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka.

V pátém kole na sebe narazí mužstva ze spodní části tabulky. Domácí Bobři mají na kontě 3 body, které získali po výhře v Břeclavi. V tomto duelu budou mít co odčiňovat, a to vysokou porážku z minulého kola, kdy si z Nového Jičína odvezli příděl 11 gólů. Nejlepší střelci Valašského Meziříčí jsou prozatím David Varga a Ondřej Martiník. Oba mají na kontě dvě vstřelené branky. Žihadla z Moravských Budějovic jsou na tom podobně. Nováčci ligy figurují v tabulce na 12. místě, těsně za dnešními soupeři, se ziskem 2 bodů z minulého utkání, kdy v prodloužení dokázali vyzrát na Břeclav.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Kateřina Kovářová

Branky a nahrávky: 6. Varga Dav. (Studený, Školoud), 9. Sprušil (Martiník, Tomiga), 34. Studený (Školoud, Varga Dav.) – 12. Mikeš (Paták, Jakeš), 18. Havel (Rytnauer), 35. Matějka (Trojan), 55. Paták (Peška), 60. Paták (Matějka)

Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Máj (Šťastný) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Latner, Peroutka, Jakeš (A), Randa – Rytnauer (C), Krutiš, Havel, Peška, Mikeš, Paták, Trojan (A), Račický, Barták, Vlašín, Lupač, Horký, Matějka.

Rozhodčí: Kubičík – Gančarčík, Vengřín