Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
New York Islanders
Sobota 26.09.2015, 00:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Příprava NHL

53:21
    Dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí si odsedí český obránce Radko Gudas.

50:50
    Calvin de Haan vyloučen na dvě minuty za sekání.
    48:49 READ - 5:2

48:49
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    MATT READ byl s pukem sám před brankou, nahrál jej Medvěděvovi, který mu jej vrátil a Read již neměl problém s tím poslat jej do branky a zvýšit tak na 5:2. Asistence: Sam Gagner, Jegnenij Medvěděv.

46:53
    Dvě minuty za sekání odsedí hostující Josh Bailey.

46:48
    Jedna střela za druhou teď ohrožuje Poulina, ten musel několikrát zasahovat poslepu proti skrytým střelám, ale odolal a drží tak svůj tým.

43:33
    Dvě minuty odpyká Loic Leduc, za zdržování hry, vystřelení puku mimo hřiště.

41:11
    A máme tu první vyloučení ve třetí třetině. Michael Raffl dostává dvě minuty za úder do oblasti hlavy a krku.

40:28
    Krásný semafor vytáhl teď Michal Neuvirth ze svého repertoaru proti střele de Haana.

37:52
    Prvním vyloučeným v druhé třetině je domácí Andrew MacDonald na dvě minuty za hákování.

37:52
    Výborný zákrok přdvedl Neuvirth proti střele z pravého kruhu. Bude se vylučovat.

30:13
    Výborný zákrok Gibsona proti Rafflovi!
    28:46 CIZIKAS - 4:2

28:46
    Islanders právě vstřelili branku!
    A máme tu snížení a to z hole CASEYHO CIZIKASE, který střelou z pravého kruhu snížil na 2:4 z pohledu hostů. Asistence: Matt Martin, Loic Leduc.
    24:28 RAFFL - 4:1

24:28
    Prakticky ihned po vstřelení třetí branky přichází čtvrtá! MICHAEL RAFFI nejprve ztroskotal na Gibsonovi, ale dostal se k dorážce, kterou poslal neomylně za záda brankáře hostů, ačkoli se zdálo že trefil horní tyč, opakované záběry potvrdili, že se jedná o gól. Bez asistence.
    23:55 SCHENN - 3:1

23:55
    A máme tu další branku v sítí GIbsona! po pravé straně se prohnal BRAYDEN SCHENN a po forhendové kličce zasunul puk za Gibsona. Asistence: Radko Gudas, Andrew MacDonald.

19:28
    Máme tu další vyloučení, tentokrát je za faul na Colina MacDonalda vyloučen za podražení autor poslední střely na Neuvirtha, Thomas Hickey.

16:21
    Islanders si zahrají přesilovku, vyloučen je Chris VandeVelde na 2+2 minuty za vysokou hůl.
    15:47 GOSTISBEHERE - 2:1

15:47
    Gibson si poradil se střelou jednoho z domácích, obránce Islanders ve snaze vyhodit kotouč pouze přihrál na hokejku SHAYNA GOSTISBEHERA, který poslal puk do branky hostujícího celku. Bez asistence.

15:26
    Z týmu New York Islanders je vyloučen hráč Casey Cizikas na dvě minuty za sekání.

15:26
    Výborný zákrok Gibsona, který pokryl střelu jednoho z osamocených hráčů Flyers.

13:43
    Při velkém závaru před brankou Islanders nedokázal nikdo z domácích usměrnit kotouč do branky!
    10:44 PORTER - 1:1

10:44
    A máme vyrovnáno! CHRIS PORTER tečoval střelu Medvěděva a překonal Gibsona v brance Islanders. Asistence: Jevgenij Medvěděv.
    09:40 KEARNS - 0:1

09:40
    Krásnou individuální akci vyšperkoval Mike Halmo přihrávkou před prázdnou branku na BRACKENA KEARNSE, který si již věděl rady. Asistence: Mike Halmo, Calvin de Haan.

07:59
    Na dvě minuty si půjde odpočinout Jakub Voráček, který se provinil krosčekem.

00:54
    Máme tu první vyloučení, dvě minuty za hákování dostává del Zotto.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 11. Porter (Medvěděv), 16. Gostisbehere, 24. Schenn (Gudas, MacDonald), 25. Raffl, 49. Read (Medvěděv, Gagner) – 10. Kearns (Halmo, Haan), 29. Cizikas (Martin, Leduc)

Philadelphia Flyers: Neuvirth – Del Zotto, Medvěděv, Gudas, MacDonald, Gostisbehere, Hagg – Raffl, Giroux, Voráček – Gagner, Lecavalier, Read – Porter, Cousins, Schenn – VandeVelde, White, Bellemare
    New York Islanders: Gibson (41. Poulin) – de Haan, Carkner, Hickey, Graham, Finn, Leduc -Martin, Cizikas, Clutterbuck – Whitney, Wright, Bailey – Dal Colle, Kearns, Halmo – Johnston, Verhaeghe, Barnes

Rozhodčí: Jean Hebert, Mark Lemelin – Steve Barton, Mark Shewchyk