Philadelphia – NY Islanders 5:2 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:2 (kon.) | Montreal – Chicago 1:5 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:6 (kon.) | Tampa – Florida 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:4 (po pr.)
Calgary – Vancouver 4:1 (kon.) | Anaheim – Los Angeles 2:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.)
San Jose Sharks
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Arizona Coyotes
Sobota 26.09.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • Příprava NHL

54:29
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Díky brance v početní výhodě vedou domácí o dvě branky a pravděpodobně rozhodují tento mač. Autorem branky je JOONAS DONSKOI. Asistence: Dylan DeMelo, Joe Thornton.

53:51
    Joel Vitale vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře soupeře.

39:31
    Arizona právě vstřelila branku!
    Gól v přesilovce. ANTON VERMETTE snižuje na rozdíl jediné branky, což je ta nejlepší možná pozvánka na třetí třetinu. Asistence: Connor Murphy, Max Domi

37:56
    Vyloučen domácí Mirco Mueller na dvě minuty za podražení.

35:44
    Vyloučen domácí Mike Brown na dvě minuty za nedovolené bránění brankáře.

31:28
    Gól v přesilové hře znamená vedení domácího celku o dvě branky. Po Vlasicově přihrávce se prosazuje JOE PAVELSKI. Asistence: Mack-Edouard Vlasic, Joe Thornton.

29:40
    Vyloučen hostující Dakota Mermis na dvě minuty za držení hole.

27:23
    Vyloučen hostující Lucas Lessio na dvě minuty za nedovolené bránění.

18:00
    Vyloučen Steve Downie na dvě minuty za hrubost.

13:49
    Vyloučen Justin Braun na dvě minuty za nedovolené bránění.

10:30
    Vyloučen Branden Dillon – 2 minuty krosček a Tommy Wingles 2 minuty bitka. Na druhé straně Brendan Shinnimin 2 minuty bitka.

04:26
    Domácí tým se dostává do jednobrankového vedení. Autorem první branky utkání je BRENDEN DILLON, který se prosazuje středou zápěstím. Asistence: Tommy Wingels ,

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. Dillon (Wingels, DeMelo), 32. Pavelski (Vlasic, Thornton), 55. Donskoi (DeMelo, Thornton) – 40. Vermette (Murphy, Domi)

San Jose Sharks: Stalock (Grosenick) – Dillon, Mueller, Vlasic, Braun, DeMelo, Tennyson – Pavelski, Lerg, Torres, Brown, Thornton, Smith, Donskoi, Meier, Tierney, Wingels, Nieto, Goldobin
    Arizona Coyotes: Lindback (Domingue) – Grossmann, Murphy, Mermis, Elliott, Dehlback, Michálek – Lessio,Shinnimin,Vitale -Richardson, Dvorak, Downie – Perlini, Strome, Boedker – Domi, Vermette, Duclair