Jihlava – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Letňany – Ústí n/L 9:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 7:0 (kon.)
Motor ČB – Žďár n/S 4:3 (2:0 po s.n.) | Havířov – Třinec 2:6 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Dukla Jihlava
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Úterý 17.11.2015, 11:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:45.

Dobrý den všem hokejovým fanouškům. Dnes je na programu zápas ELIOD extraligy mladšího dorostu mezi týmy HC Dukla Jihlava a HC Kometa Brno, uvidíme jak tento jistě zajímavý zápas dopadne.

Tabulka ELIOD extraligy mladšího dorostu – S

1. Hradec Králové – 39 bodů (16 zápasů, 59:26)
    2. Liberec – 36 bodů (16 zápasů, 68:33)
    3. Pardubice – 33 bodů (17 zápasů, 78:44)
    4. Sparta – 28 bodů (16 zápasů, 76:50)
    5. Kometa Brno – 27 bodů (16, zápasů, 62:54)
    6. České Budějovice – 23 bodů (16 zápasů, 47:49)
    7. Dukla Jihlava – 22 bodů (16 zápasů, 38:38)
    8. Žďár nad Sázavou – 15 bodů (16 zápasů, 18:69)
    9. Mladá Boleslav – 11 bodů (17 zápasů, 30:62)
    10. Havlíčkův Brod – 9 bodů (16 zápasů, 29:80)

00:01

0:39
    Brno se ihned dostává do útočného pásma a zkouší se dostat až před brankáře Chaloupka.

1:32
    A nyní se pokusila o svůj první útok domácí Dukla, po kterém si připsal svůj první zákrok hostující brankář.

2:08
    Jihlava pouze vyhodila puk do středního pásma a míří vystřídat.

2:59
    Jihlava se usadila v útočném pásmu a kombinuje a hledá prostor k ohrožení branky Komety.

3:22
    A další zákrok brankáře Brna po střele jednoho z domácích hráčů Dukly.

4:38
    Brno mělo rychlý protiútok, když už se zdálo, že brněnský hráč se dostane únikem až před domácího brankáře, tak mu ujel puk z čepele.

6:06
    Jihlavský Úlovec to vyzkoušel z kruhu, ale v poslední chvíli mu střelu zablokoval hostující obránce.

7:15
    Jihlava nepřesnou rozehrávkou vyhodila pouze k bráně Brna a hosté zakládají nový útok od své svatyně.

8:52
    Až nyní si připisuje zákrok domácí brankář Chaloupek, který zasáhl lapačkou po střele z levého kruhu.

9:41
    Posunutá brána Komety a hra je tak logicky přerušena. Buly ve středním pásmu.

10:32
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Jihlava se dostává do vedení! Své štěstí zkusil TOMÁŠ VALA, který vyzkoušel z úhlu pozornost brněnského brankáře, kterému propadl kotouč za bránu. Asistence: Jaroslav Musil.

11:32
    A Jihlava se dostává do dvoubrankového vedení! MIROSLAV JUDA napřáhl z kruhu a vymetl pravý růžek Dostálovi branky. Asistence: Jiří Marek.

12:53
    A je tu první přesilová hra pro domácí Jihlavu. Na trestnou lavici odjíždí Čajkovič za dvě minuty za hákování.

13:39
    Brno se osvobozuje a Dukla musí založit novou útočnou akci.

14:26
    Dukla se usadila v útočném pásmu a kombinuje.

14:53
    Brno bez problému oslabení ubránilo a hraje v plném počtu.

15:50
    A možnost přesilové hry bude mít také Brno. Za domácí odjíždí na trestnou lavici Filip dvě minuty hrubost.

16:10
    Jihlava hned z kraje vyhazuje.

16:59
    Kometě se přesilová hra také příliš nedaří a Dukla měla obrovskou šanci, když jel sám na brankáře domácí Brož, který si nakonec nepřišel na pozorného gólmana hostů.

17:50
    Jihlava hraje v plném počtu.

18:26
    Nyní se hraje převážně ve středním pásmu a Dukla chce dohrát třetinu bez zbytečné chyby, kterou by pustila do zápasu Kometu.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

19:07
    Brněnský Konečný jel sám na Chaloupka, který si připsal další úspěšný zákrok. Nutno podotknout, že to neměl hráč Komety lehké, když jel na bránu spíše z úhlu.

20:00

V první třetině jsme viděli celkem dvě branky, když se o obě postarali hráči Dukly. Nejprve se prosadil v 11. minutě Tomáš Vala a o minutu později ho doplnil domácí Miroslav Juda. Další třetina začne přibližně ve 12:30.

20:01

20:54
    Brno se ihned z kraje třetiny usadilo v útočném pásmu a kombinuje před Chaloupkem.

21:51
    Rána jihlavského Rusňáka gólem neskončila, když minula branku o pár centimetrů. Jihlava zůstává u kotouče.

22:30
    Zakázané uvolnění Brna a hra se stěhuje zpět do pásma Komety a následuje buly po levici Dostála.

23:15
    Kometa se po delší době dostala do pásma Jihlavy, ne však na dlouho, když po krátké době ztratila kotouč. Dukla zakládá akci od své brány.

24:03
    Hostující Novák prověřil pozornost Chaloupka, který jeho střelu od modré vyráží betonem do rohu kluziště, kde se o něj opět bojuje.

24:58
    Kometa nepřesně rozehrála až za bránu domácích, kteří jsou nyní u kotouče.

25:32
    U puku je Kometa, které se nedaří projít přes střední pásmo díky výbornému bránění modré čáry od domácí Dukly.

26:00
    Opět nepřesnost v podání hostů, kteří rozehráli až na zakázané uvolnění. Buly v obranném pásmu Brna.

26:36
    Jihlava zavezla puk do útočného pásma, kde o něj svádí boj a snaží se přidat svůj třetí gól v zápase.

27:30
    Brankář Chaloupek si připsal další zákrok po nepřehledné situaci před bránou, když do slova vyšťoural puk z hráčů před sebou.

28:19
    Vala krásným obranným zákrokem znemožnil v pokračování útoku Brna a vybojoval pro svůj tým kotouč.

28:43
    Puk v ochranné síti po zákroku domácího gólmana, který vyrazil puk betonem. Následuje buly po jeho levici.

29:45
    Kometě se dnes nedaří rozehrávka a dnes už po několikáté nepřesně vyhazuje až za bránu Jihlavy.

30:06
    Přesilovou hru si zahrají domácí. Matěj Svoboda si v souboji přidržel jihlavského útočníka a jede si po právu odsedět dvě trestné minuty.

30:39
    Kometa výborně brání střední pásmo a Jihlavě se nedaří dostat přes modrou čáru.

31:13
    Brno opět vyhazuje přes všechny čáry a míří vystřídat.

32:06
    Tato přesilová hra žádné větší ohrožení nepřinesla a hraje se tak opět v plném počtu na ledě.

32:44
    Ve druhé třetině vidíme zatím pořád stejný obrázek. Ani jednomu z týmů se nedaří dostat přes modrou čáru, na tož se pak dostat do vážnější situace.

34:01
    Čajkovič se tlačil před bránu Dukly, když stihl i zakončit. Ovšem Chaloupek je dnes ve výtečné formě a drží zatím čisté konto Jihlavy.

34:57
    Hraje se nyní nahoru a dolu. Vždycky po ztrátě kotouče v obranném pásmu.

35:46
    Musil měl spoustu prostoru na zakončení, ale v poslední chvíli vše prováhal a zakončil nepřesně.

36:03
    Zakázané uvolnění Komety.

37:12
    Výborný zákrok domácího Chaloupka! Čajkovič ujížděl sám na bránu společně ze svým spoluhráčem, ale všemu zabránil krásným roztáhnutím na brankové čáře domácí brankář.

38:26
    Kometa právě vstřelila branku!
    A pozor Kometa snižuje na rozdíl jedné branky. Domácího brankáře dnes poprvé překonává DOMINIK VAŠÍČEK po střele z kruhu. Asistence: Patrik Vašíček, Jakub Konečný.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

39:46
    Kotouč je za bránou Jihlavy, která už nikam nespěchá a ve druhé části hry se už nic nestane.

40:00

Ve druhé části hry jsme se dočkali snížení Komety na rozdíl jedné branky díky brance Dominika Vašíčka. Uvidíme co nám nabídne závěrečná třetina, která začne cca ve 13:10.

40:01

40:22
    Hned z kraje třetiny musel zasahovat brankář Chaloupek, který raději kryl nahození ze středního pásma před dojíždějícím hráčem Brna.

41:07
    Zakázané uvolnění Komety a hra se stěhuje před bránu Brna, kde se bude vhazovat.

41:48
    Jeden z hráčů Dukly přejel modrou čáru rychleji než by mě a je pískán ofsajd.

42:16
    Musil se snažil zavést kotouč do útočného pásma Jihlavy, ale po krátké době ho o něj hostující obrana připravila.

43:03
    Po nedorozumění obránců Dukly musel zasahovat Chaloupek. Buly po jeho pravici.

43:46
    Jihlava svádí boj o kotouč v rohu kluziště u brankáře Dostála.

44:22
    A další velká příležitost Komety! Brno jelo v přečíslení 2 na 1 a na konci akce byl Čajkovič, který vystřelil na Chaloupka do horní poloviny brány. Chaloupek však ukázal další výborný zákrok a drží Jihlavu v zápase.

45:58
    Brno je ve třetí části aktivnější a tlačí se směrem za vyrovnáním. Nyní je opět v útočném pásmu a kombinuje.

46:27
    Ofsajd Komety Brno.

46:52
    Dukla se na malou chvíli osvobodila, ale už se na ní žene další útok.

47:03
    A Kometa měla opět přečíslení 2 na 1! Chaloupek ovšem předvedl další krásný zákrok ze své sbírky, dnes tento mladý gólman chytá opravdu výborně.

48:47
    Na Jihlavu se valí jeden útok za druhým a má velké problémy, aby vůbec odevzdala kotouč do středního pásma a jela vystřídat.

49:53
    Až nyní zavezl kotouč do útočného pásma domácí Brož, který byl po chvilce o puk opět odebrán obránci Brna.

51:05
    Obrázek je stále stejný Jihlava pozorně brání a Brno se tlačí na jihlavskou svatyni s cílem vyrovnat.

51:39
    Ofsajd Dukly Jihlava.

51:55
    Chaloupek si připsal dva zákroky v krátké době za sebou. Jihlava by se měla oklepat a opět vyrovnat hru.

52:33
    Jihlava je po delší době v útočném pásmu, kde kombinuje a snaží se našetřit drahocenné vteřinky.

54:01
    A to co bylo už dlouho ve vzduchu je naplněno! Brno vyrovnává díky velkému tlaku na bránu soupeře, kde se nejlépe zorientoval MAXIM ČAJKOVIČ a doklepl puk do odkryté brány. Asistence: Marek David a Martin Lašák.

55:07
    Zakázané uvolnění Jihlavy a hra se stěhuje do obranného pásma Dukly.

55:58
    Lašák měl dobrou příležitost strhnout své vítězství na svoji stranu, ale trefil pouze připraveného Chaloupka.

56:39
    Obrovská šance Brna! Brno mělo dnes již po několikáté přečíslení 2 na 1 a domácí gólman udržel nyní puk na brankové čáře jen tak tak!

57:41
    Další zákrok Chaloupka, který zatím odolává útokům Komety.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:12
    Rána Úlovce skončila pouze na betonu Dostála, který také podržel svůj tým v důležité chvíli.

58:46
    Ránu od modré čáry kryje Chaloupek ve své výstroji.

59:32
    A Jihlava mohla rozhodnout! Obrovský tlak nyní předvedla Dukla, která se snažila dotlačit volná kotouč v brankovišti za brankovou čáru. Dostál podržel svůj tým.

60:00

Po závěrečné třetině neznáme vítěze a tak musí rozhodnout prodloužení po případě samostatné nájezdy. Ve třetí třetině vyrovnal Maxim Čajkovič.

60:01

60:27
    Brno se usadilo v útočném pásmu a poprvé v prodloužení musel zasahovat brankář Jihlavy.

61:07
    Po ztrátě kotouče Komety musel zasahovat i brankář na druhé straně Dostál.

62:11
    Marek se krásně prokličkoval až do útočného pásma, kde následně nepřesně přihrál a přišel o kotouč.

62:58
    Zakázané uvolnění Brna. Buly v obranném pásmu Komety.

63:48
    Ránu Kučeříka jihlavská obrana zablokovala a je nyní u kotouče.

64:17
    Kometa nepřesně rozehrála a u puku je Dukla Jihlava.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Prodloužení o vítězi také nerozhodlo a musí tak rozhodnout až samostatné nájezdy.