Jihlava – Kometa Brno 3:2 (1:0 po s.n.) | Letňany – Ústí n/L 9:1 (kon.) | K. Vary – Kladno 7:0 (kon.)
Motor ČB – Žďár n/S 4:3 (2:0 po s.n.) | Havířov – Třinec 2:6 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Dukla Jihlava
3:2 (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Úterý 17.11.2015, 11:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dukla Jihlava.

Autorem branky je MIROSLAV JUDA.

59:32
    A Jihlava mohla rozhodnout! Obrovský tlak nyní předvedla Dukla, která se snažila dotlačit volná kotouč v brankovišti za brankovou čáru. Dostál podržel svůj tým.

56:39
    Obrovská šance Brna! Brno mělo dnes již po několikáté přečíslení 2 na 1 a domácí gólman udržel nyní puk na brankové čáře jen tak tak!

54:01
    Kometa právě vstřelila branku!
    A to co bylo už dlouho ve vzduchu je naplněno! Brno vyrovnává díky velkému tlaku na bránu soupeře, kde se nejlépe zorientoval MAXIM ČAJKOVIČ a doklepl puk do odkryté brány. Asistence: Marek David a Martin Lašák.

47:03
    A Kometa měla opět přečíslení 2 na 1! Chaloupek ovšem předvedl další krásný zákrok ze své sbírky, dnes tento mladý gólman chytá opravdu výborně.

44:22
    A další velká příležitost Komety! Brno jelo v přečíslení 2 na 1 a na konci akce byl Čajkovič, který vystřelil na Chaloupka do horní poloviny brány. Chaloupek však ukázal další výborný zákrok a drží Jihlavu v zápase.

38:26
    A pozor Kometa snižuje na rozdíl jedné branky. Domácího brankáře dnes poprvé překonává DOMINIK VAŠÍČEK po střele z kruhu. Asistence: Patrik Vašíček, Jakub Konečný.

37:12
    Výborný zákrok domácího Chaloupka! Čajkovič ujížděl sám na bránu společně ze svým spoluhráčem, ale všemu zabránil krásným roztáhnutím na brankové čáře domácí brankář.

30:06
    Přesilovou hru si zahrají domácí. Matěj Svoboda si v souboji přidržel jihlavského útočníka a jede si po právu odsedět dvě trestné minuty.

16:59
    Kometě se přesilová hra také příliš nedaří a Dukla měla obrovskou šanci, když jel sám na brankáře domácí Brož, který si nakonec nepřišel na pozorného gólmana hostů.

15:50
    A možnost přesilové hry bude mít také Brno. Za domácí odjíždí na trestnou lavici Filip dvě minuty hrubost.

12:53
    A je tu první přesilová hra pro domácí Jihlavu. Na trestnou lavici odjíždí Čajkovič za dvě minuty za hákování.

11:32
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Jihlava se dostává do dvoubrankového vedení! MIROSLAV JUDA napřáhl z kruhu a vymetl pravý růžek Dostálovi branky. Asistence: Jiří Marek.

10:32
    A Jihlava se dostává do vedení! Své štěstí zkusil TOMÁŠ VALA, který vyzkoušel z úhlu pozornost brněnského brankáře, kterému propadl kotouč za bránu. Asistence: Jaroslav Musil.

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 11. Vala (Musil), 12. Juda (Marek), rozh. náj. Juda – 39. Vašíček D. (Vašíček P., Konečný), 55. Čajkovič (David, Lašák)