NY Islanders – Washington 1:4 (kon.) | Ottawa – Florida 2:3 (kon.) | Minnesota – Philadelphia 3:4 (po pr.)
Dallas – Winnipeg 2:1 (2:1 po s.n.) | Calgary – Arizona 1:2 (kon.) | Los Angeles – Toronto 2:1 (kon.)
San Jose – Detroit 1:2 (kon.)
Minnesota Wild
3:4 (1:1, 1:2, 1:0 - 0:1)
Philadelphia Flyers
Pátek 08.01.2016, 02:10 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL
    Obránce Del Zotto dal v utkání dvě branky, tahle byla vítězná.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:52:08)

Philadelphia Flyers: 15

Utkání skončilo nakonec zaslouženým vítězstvím hostů, kteří sice tahali v prodloužení za kratší konec, ale nakonec díky povedené akci elitního útoku "urvali" bod navíc. S ohledem na průběh zápasu je to zasloužený bod navíc, neboť Letci byli dnes lepší, působili hokejovějším dojmem a nebýt chyb obrany, nemuseli si situaci komplikovat následným prodloužením.

64:23 Michael DEL ZOTTO - 3:4

64:23
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Tato akce elitní formace Letců se povedla! Giroux vrátil puk Voráčkovi, ten z levé strany nepálí, místo toho přihrává před branku, kde u pravé tyčky číhal MICHAEL DEL ZOTTO, jemuž stačilo nastavit hůl a nasměrovat puk za záda přesouvajícího se Dubnyka. Asistence: Jakub Voráček a Claude Giroux.

64:05
    Střela Del Zotta z mezikruží zablokována, Dubnyk nemusel zasahovat.

63:48
    Pěkná individuální akce Koiva, který se ale znovu neprosadil.

63:26
    Na druhé straně střelu Granlunda zablokoval Read.

63:08
    Nyní se ke střele dostává Couturier, ale Dubnyk vyráží do rohu.

62:38
    Hraje se dlouho bez přerušení, domácí jsou dosavadním průběhu prodloužení lepší.

61:57
    Vanek se stahovačkou uvolnil před Masonem, ale toho bekhendem nedokázal překonat.

61:25
    Jakub Voráček najel z levé strany před Dubnyka, ten jeho pokus vyrazil, dorážející Giroux netrefil branku.

60:40
    Spurgeon nyní prováhal okamžik k přihrávce před branku, kde se mu nabízel volný spoluhráč.

60:28
    Domácí si vytvořili šanci, ale Granlund nedokázal z otočky, z ostrého úhlu, překonat ležícího Masona.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 15. Scandella (Niederreiter), 36. Zucker, 54. Parise – 8. Couturier (Raffl, B. Schenn), 30. Zotto (B. Schenn, Medvěděv), 30. White (VandeVelde, Bellemare), 65. Zotto (Voráček, Giroux)

Minnesota Wild: Dubnyk (Bäckström) – R. Suter, Spurgeon, Scandella, Dumba, Brodin, Strachan – Parise, M. Koivu, Zucker – Niederreiter, Granlund, Pominville – Vanek, Haula, Coyle – Porter, Stoll, Carter
    Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – M. Streit, N. Schultz, Del Zotto, Gudas, Gostisbehere, Medvěděv – Voráček, Giroux, Simmonds – Raffl, Couturier, B. Schenn – VandeVelde, Bellemare, White – Read, Laughton, Umberger

Rozhodčí: Jackson, McCauley – Murray, Murphy

Diváci: 19 125