Chabarovsk – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Vladivostok – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 3:7 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 5:4 (2:1 po s.n.) | CSKA Moskva – Petrohrad 4:2 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 1:0 (kon.)
N.Novgorod – Soči 5:1 (kon.) | Viťaz – Riga 1:3 (kon.) | Jokerit – Dynamo Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Záhřeb – Spartak Moskva 1:2 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:3 (1:1, 0:0, 0:2)
Dinamo Riga
Pátek 08.01.2016, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Utkání je u konce a z vítězství se nakonec raduje Dinamo Riga, které zvládlo poslední třetinu, v níž vstřelilo dva góly a rozhodlo nakonec o svém vítězství 3:1 a tím pádem odskočí svému soupeři na rozdíl pěti bodů v tabulce. (17:15:25)

59:40
    S vyloučeními ještě není konec. Zápas se bude dohrávat ve čtyřech na obou stranách. Sestito (RIG) vyloučen za sekání

59:02
    Viťaz už je alespoň ve čtyřech.

58:43
    Hokejisté Rigy mohou být v klidu. Ježov (CEC) dostává dvě minuty za držení a domácí tak dohrají zápas v oslabení.

58:00
    Hokejisté Rigy již ale nikam nespěchají ap pouze kombinují v útoční třetině.

57:02
    Ne na dlouho. Koroljov podrazil soupeře u mantinelu a již putuje na trestnou lavici.

56:12
    Oba týmy jsou kompletní.

55:15
    Vyglazov z metru napálil puk Sedláčkovi do helmy. Gólman hostí zůstal chvíli otřesen.

54:12
    Hodně rychle se ale síly na ledě vyrovnají. Lukin (CEC) poslal nedovoleně k zemi svého soupeře a bude se pokračovat ve čtyřech.

54:05
    Zřejmě poslední možnost jak se vrátit do zápasu mají nyní domácí. Sotnieks (RIG) je totiž vykázán na trestnou lavici za podražení.

53:32
    Čechov se navíc nemůže dostat s kotoučem z vlastního pásma.
    52:03 Gunars SKVORCOVS - 1:3

52:03
    Riga právě vstřelila branku!
    Troufám si říci, že je rozhodnuto. GUNARS SKVORCOVS dostal přihrávku mezi kruhy od Indrašise, který vybojoval kotouč u mantinelu, a střelou zápěstím překonal Saprykina. Asistence: Miks Indrašis.

50:51
    Na druhé straně končí výpad domácích pukem v ochranné síti.

50:05
    Tvrdou střelu od modré vyslal Pavlovs. Saprikin se musel pořádně natáhnout, aby zneškodnil jeho střelu.

49:18
    Do ojedinělé akce se dostal Galvinš. Saprykin byl ale pozorný.

48:30
    Domácí hokejisté se pokoušejí usadit v útočném pásmu, ale zatím marně.

46:41
    Zakázané uvolnění hostů.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 6. Vyglazov. (Horák) – 6. Indrašis (Skvorcovs), 42. Dzerinš, 53. Skvorcovs (Indrašis)

HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Samonov) – Davydov, Lukin, Eronen, Berďjukov, Ježov, Golovkov, Vaščenko, Kandzjuba – Soloduchin, Kokšarov, Koroljov – Kempe, Afinogenov, Makejev – Horák, vyglazov, Šitikov – Mustaov, Drugov, Ivanov.
    Dinamo Riga: Sedláček (Eriksson) – Seigo, Galvins,Redlihs, Sotnieks, Ševčenko, Jerofejevs, Jass – Darzinš, Sestito, Toluzakov – Skvorcovs. Dzerinš, Indrašis – Saulietis, Pavlovs, Melja – Berzinš, Kulda.

Rozhodčí: Kadyrov, Komarov – Kuchava, Novikov

Diváci: 2 935