Chabarovsk – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Vladivostok – Nižněkamsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Magnitogorsk 3:7 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 5:4 (2:1 po s.n.) | CSKA Moskva – Petrohrad 4:2 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 1:0 (kon.)
N.Novgorod – Soči 5:1 (kon.) | Viťaz – Riga 1:3 (kon.) | Jokerit – Dynamo Moskva 2:3 (0:1 po s.n.)
Záhřeb – Spartak Moskva 1:2 (kon.)
Medveščak Záhřeb
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Spartak Moskva
Pátek 08.01.2016, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Budu se na Vás těšit u dalšího online přenosu. Přeji příjemný večer a na shledanou! (21:36:22)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Radek Smoleňák (ZAG) 0+0, 4 střely, čas na ledě 18:15
    Tomáš Mertl (ZAG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 20:03
    Milan Jučina (ZAG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:33
    Lukáš Radil (SPM) 1+0, 2 střely, čas na ledě 18:19

Právě skončilo utkání Kontinentální hokejové ligy mezi týmy Medveščak Záhřeb a Spartak Moskva. Po prvních dvou třetinách byl stav utkání 1:2 pro Moskvu poté, co se nejprve v 16. minutě trefil Thomas Larkin. Na jeho trefu ještě v první periodě odpověděl Matthew Gilroy a srovnal stav na 1:1. V minutě devětadvacáté převážil misky vah na stranu Spartaku Lukáš Radil. A protože už další gól nepadl, připsali si tak hosté důležité tři body do tabulky.

58:42
    Ivannikov prchá na střídačku a Záhřeb to zkouší v šesti mužích v poli.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:52
    Blake Parlett se vrátil do hry a chorvatský celek má něco málo přes dvě minuty, aby alespoň vyrovnal.

55:52
    To už je opravdu komplikace pro domácí. Další oslabení je bude stát drahé dvě minuty času, které by tolik potřebovali k vyrovnání. Dvě minuty pro Blakea Parletta za podražení.

53:11
    Hostům se nepodařilo odskočit do dvoubrankového vedení, Colby Genoway je zpátky ve hře a Záhřeb se tak může pokusit ještě s výsledkem něco udělat.

51:11
    Šance na srovnání se Medveščaku zmenšuje. Bude totiž hrát další dvě minuty v oslabení. Colby Genoway bude pykat za podražení.

44:30
    S touto početní převahou si hosté nedokázali poradit a vyloučený Mäntylä prchá z trestné lavice, aby pomohl svým spoluhráčům.

42:30
    Ne však na dlouho! Početní výhoda pro Spartak Moskva! Menší trest za nebezpečnou hru vysokou holí dostává finský bek Tuukka Mäntylä.

41:19
    Ani tuto přesilovku Záhřeb nevyužil. Leščenko se vrací na ledovou plochu a síly na ledě jsou znovu srovnány.

40:15
    V úvodu závěrečné části mají domácí ještě více než minutovou výhodu přesilové hry. Povede se jim srovnat stav utkání?

40:01

Další třetina začne přibližně v 20:50 .

Druhé dějství právě skončilo. Hráči nejspíše dostali v kabině nakázáno omezit počet faulů, což se projevilo tak, že jsme viděli pouze 3 dvouminutová vyloučení. Svou početní výhodu dokázali využít hráči Spartaku Moskva, když se v 29. minutě prosadil český krajánek Lukáš Radil a stanovil tak současné skóre. Do třetí periody budou tak vstupovat o něco veseleji hosté, přestože se v jejím úvodu budou muset bránit pokračující přesilovce soupeře.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 16. Larkin (Hedberg) – 20. Gilroy (Glazačev), 29. Radil (Mereskin, Glazačev)

Medveščak Záhřeb: Taylor (Kroselj) – Parlett, Morrisonn, Mäntylä (A), Gysbers, Jurčina, Katic, Deutsch, Larkin – Smoleňák (A), Genoway C., Mertl – Bjorkstrand, Brule, Saarinen – Hedberg, Bolduc, Giliati – Jämtin, Glumac (C)
    Spartak Moskva: Ivannikov (Sinjagin) – Genoway Ch., Valentěnko, Dyblenko (A), Gilroy, Korobov (C), Sorokin, Jermakov – Radil, Mereskin, Glazačev – Levickij, Bodrov (A), Radulov – Leščenko, Wellman, Šmeljov – Vasiljev, Voronin, Klimenko – Li

Rozhodčí: Naumov, Oskirko – Pronskich, Maitak