Olomouc – HC Plzeň 1:3 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Vítkovice – Kladno 5:0 (kon.)
Třinec – Slavia 2:0 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Rytíři Kladno
Pátek 08.01.2016, 17:00 • MFH Ostrava • DHL Extraliga juniorů • 31. kolo

Zápas 31. kola juniorské DHL Extraligy mezi kladenskými Rytíři a hráči ostravského Steel je již minulostí. Vítězně z něj vzešli domácí, a to i kvůli rychle využitým přesilovým hrám a hattricku Daniela Spratka (v dnešním utkání 3+0). (19:01:30)

59:35
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    V samém závěru třetí třetiny překonal kladenského brankáře ještě DANIEL KUROVSKÝ. Asistence: Samuel Ollender a Filip Kuťák.

58:16
    Autorem čtvrtého gólu utkání je DANIEL SPRATEK, jemuž se podařilo zkompletovat hattrick a využít třetí přesilou hru Ostravanů. Asistence: Lukáš Klok a Vlastimil Malina.

57:59
    Sudí Mikula vylučuje Davida Bundu (KLA) na dvě minuty za podražení.

52:30
    Druhou trefou v zápase zvyšuje DANIEL SPRATEK, opět v početní výhodě, na 3:0. Asistence: Tomáš Jáchym a Lukáš Žiak.

52:21
    Kryštof Hrabík (KLA) potrestán dvěma minutami za sekání.

40:01

40:00

39:07
    DANIEL SPRATEK využil přesilovou hru a upravil na 2:0. Asistence: Tomáš Jáchym a Lukáš Žiak.

38:00
    Petr Janeček (KLA) vyloučen na dvě minuty za sekání.

35:44
    Gólový účet zápasu otevřel SAMUEL OLLENDER (14+8). Asistence: Daniel Kurovský a Filip Kuťák.

29:54
    Tentokrát je vyloučen hráč z řad domácích, Lukáš Klok vyfasoval dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

22:55
    Hosté již hrají v pěti.

20:55
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Havlůj – 2 min., naražení zezadu + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

20:01

20:00

17:55
    Kladno v plném počtu.

15:55
    Vyloučení v týmu Kladna (Petr Havlůj – 2 min., držení).

Simona Volníková

Branky a nahrávky: 36. Ollender (Kurovský, Kuťák), 40. Spratek (Jáchym, Žiak), 53. Spratek (Jáchym, Žiak), 59. Spratek (Klok, Malina), 60. Kurovský (Ollender, Kuťák)

HC Vítkovice Ridera: Šimeček (Wanecki) – Adamík, Charvát, Klok, Ďurkáč, Gabrhelík, Krčmář – Hartmann, Spratek, Kurovský, Wróbel, Malina, Žiak, Ollender, Danielčak, Kmošek, Kafka, Jáchym, Kuťák
    Rytíři Kladno: Ptáček (Blažek) – Havelka, Malý, Chládek, Bunda, Matula – Piovarči, Patyk, Čermák, Borkovec, Havlůj, Keszi, Janeček, Hrabík, Kružík

Rozhodčí: P. Mikula – V. Rožánek, V. Hanzlík