Poprad – Zvolen 3:4 (po pr.) | Košice – Žilina 3:1 (kon.) | Banská Bystrica – Nitra 5:3 (kon.)
Trenčín – Martin 0:4 (kon.) | Skalica – Piešťany 2:3 (2:3 po s.n.)
HK Poprad
3:4 (1:0, 0:3, 2:0 - 0:1)
HKM Zvolen
sk Pátek 08.01.2016, 17:30 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR)

V predĺžení sa teda Zvolenu podarilo skórovať a získať druhý cenný bod. S konštatovaním, že Zvolen vyhral 3:4 po predĺžení sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok večera. (19:54:32)

62:49
    Zvolen dal gól!
    Hostia definitívne rozhodujú o osude stretnutia! Brabenec potiahol puk po pravom krídle a na kruhu prenechal RADOVANOVI PULIŠOVI. Jeho strela zaskočila Svobodu a skončila v bráne!
    Asistencia: Kamil Brabenec.

62:22
    Fabian v strednom pásme prenechal Paukovčekovi, ktorý prekorčuľoval do útočného pásma a strelou sa snažil prekvapiť Baroša. Ten použil svoju vyrážačku.

61:28
    Klhůfek sa nebezpečne pretlačil po pravej strane. Z tesnej blízkosti sa pokúsil o strelu, no tá mu bola prekazená.

61:01
    Bajaruns vypálil z pravého kruhu. Baroš iba poľahky pristavil svoj betón a nechal hru neprerušenú.

60:20
    Poprad sa dostal k rozohrávke. Hra je však prerušená po nepodarenej Fabianovej nahrávke myslenej o mantinel. Puk však nakoniec z jeho čepele vyletel až na striedačku.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sa domácim podarilo vyrovnať dvomi gólmi. V 42. minúte znížil Štrauch a v poslednej minúte tretej tretiny skóroval Fabian. Zápas teda bude pokračovať 5-minútovým predĺžením.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:42
    Poprad dal gól!
    Tak domácim sa to predsa len podarilo a zápas pravdepodobne pôjde do predĺženia! Popradčania nahodili puk pred bránku, tam sa oň šermovali viacerí hráči. Puk sa dostal na hokejku ŠTEFANA FABIANA, ktorý pohotovou strelou vyrovnal na 3:3!
    Asistencie: Arne Kroták, Ľuboš Bartečko.

59:33
    Po posunutí brány hra pokračuje vhadzovaním pred Barošom. Prázdna bránka Popradčanov je stále.

59:26
    Kasík pálil od modrej a Kroták tečoval jeho strelu. Puk však vyletel mimo bránky.

59:05
    Poprad získal útočné pásmo nahodením a môže pokračovať v hre v pätici proti štvorici Zvolenčanov. Buly pred Barošom.

58:59
    Po strkanici pred Barošovou bránou nasleduje obojstranné vylúčenie. Juraj Jurík a Matúš Paločko dostávajú po dve minúty za hrubosť.

58:32
    Brankár Svoboda odchádza na striedačku, Poprad v šestici!

58:26
    Kasík predviedol ďalšiu strelu od modrej. Brankár Samuel Baroš už bol v tejto chvíli stopercentný a puk podržal vo výstroji.