Slavia – Č. Budějovice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Sparta 8:6 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.)
K. Vary – Pardubice 6:1 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 29.01.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo

54:55
    Na dvě minuty plus do konce utkání za trest ve hře je vyloučen Michael Čejka (KVA). Trest odpyká Hauzr.

48:57
    Na trestnou lavici odchází Adam Rulík (KVA) za nedovolené bránění.

39:32
    Na trestnou lavici odchází Benýšek (PCE) za nedovolené bránění.

35:08
    Na trestnou lavici odchází na dvě minuty Filip Hauzr (KVA) za příliš mnoho hráčů na ledě.

31:10
    Na trestnou lavici odchází za domácí Hendrych (KVA) za nafilmovaný pád a za hostující Benýšek (PCE) za nedovolené bránění.

29:08
    Na dvě minuty je vyloučen Benýšek (PCE) za nedovolené bránění. Tudíž po dlouhém oslabení si Karlovarští zahrají přesilovou hru.

27:04
    Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Pajk (KVA) za vražení na hrazení.

26:40
    Na dvě minuty je vyloučen Tomáš Nguyen (KVA) za sekání.

22:52
    Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Benýšek (PCE) za podražení.

19:27
    Na dvě minuty je vyloučen Benýšek (PCE) za podražení.

16:11
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice. Velinský za hákování na dvě minuty.

03:34
    Na dvě minuty plus osobní trest za tvrdý zákrok ve středním pásmu je vyloučen Adam Rulík (KVA) za zákrok do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Hauzr.

Pavel Pelčák

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 18. Davídek (Rulík, Hauzr), 24. Janata (Zikmund, Vrána), 33. Zikmund, 52. Vrána (Davídek), 52. Davídek (Čejka, Janata), 55. Zikmund (Nguyen) – 38. Beran (Horyna, Rohlík)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Špírek) – Michálek "A", Truhlář, Rulík "C", Beer, Pajk, Vodička – Nguyen, Zikmund "A", Vrána, Čejka, Janata, Davídek, Babka, Hendrych, Hauzr, Procházka Trenér: Jiří Žůrek
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Faltys, Kučera, Procházka – Benýšek, Machala, Hoskovec, Rohlík "A", Pipek "C", Kusý, Voženílek, Hlaváček, Martinec, Velinský, Barkóci, Dušek Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Kostourek – Belko, Hynek