Slavia – Č. Budějovice 3:4 (0:1 po s.n.) | Kladno – Sparta 8:6 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 3:6 (kon.)
K. Vary – Pardubice 6:1 (kon.) | Jihlava – Liberec 0:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 29.01.2016, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 37. kolo
    Neproměněný nájezd Ladislava Zikmunda

55:29
    Zikmund neproměnil. Snažil se zakončil beckhendovým blafákem, ale Červený mu puk vypíchl.

55:29
    Zikmund se dostal do úniku a pojede samostatný nájezd.

54:55
    Na dvě minuty plus do konce utkání za trest ve hře je vyloučen Michael Čejka (KVA). Trest odpyká Hauzr.

54:04
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Na levé straně si s pukem projel LADISLAV ZIKMUND, který dostal nádhernou přihrávku od Nguyena. Opět se opakuje Zikmundova sólo akce. Asistence: Tomáš Nguyen

51:39
    Další karlovarský gól! Ihned po vhazování se puku znovu ujal domácí MILAN DAVÍDEK, který v samostatném úniku překonal beckhendovým blafákem. Asistence: Michael Čejka, Jiří Janata

51:20
    A je tu další gól! Davídek se snažil vstřelit branku, ale bohužel jeho rána neskončila za zády Červeného, až dorážející JAKUB VRÁNA propasíroval puk za Červeného. Asistence: Milan Davídek

48:57
    Na trestnou lavici odchází Adam Rulík (KVA) za nedovolené bránění.

39:32
    Na trestnou lavici odchází Benýšek (PCE) za nedovolené bránění.

37:20
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Dynamo využilo přesilovou hru. K puku se dostal Horyna, který perfektně přihrál Beranovi, který se trefil do odkryté branky.

35:08
    Na trestnou lavici odchází na dvě minuty Filip Hauzr (KVA) za příliš mnoho hráčů na ledě.

32:01
    Krásnou sólo akci předvedl LADISLAV ZIKMUND, který si vybruslit mezi hostující obranou a přesně zamířil do levého růžku brankové konstrukce. Bez asistence.

31:10
    Na trestnou lavici odchází za domácí Hendrych (KVA) za nafilmovaný pád a za hostující Benýšek (PCE) za nedovolené bránění.

29:08
    Na dvě minuty je vyloučen Benýšek (PCE) za nedovolené bránění. Tudíž po dlouhém oslabení si Karlovarští zahrají přesilovou hru.

27:18
    Pardubice budou velmi dlouho hrát dvojitou přesilovou hru!

27:04
    Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Pajk (KVA) za vražení na hrazení.

26:40
    Na dvě minuty je vyloučen Tomáš Nguyen (KVA) za sekání.
    JANATA - 2:0

23:33
    Situace se opakuje, karlovarští znovu využívají přesilovou hru. Po nádherné kombinaci za bránou Červeného přihrál Ladislav Zikmund zpoza brány úplně volnému JIŘÍMU JANATOVI, který přesně zamířil do odkryté části branky. Asistence: Ladislav Zikmund, Jakub Vrána

22:52
    Na dvě minuty odchází na trestnou lavici Benýšek (PCE) za podražení.

19:27
    Na dvě minuty je vyloučen Benýšek (PCE) za podražení.

18:56
    Beran napřáhnul na modré čáře, jeho střelu pohotově vykryl Frček.
    DAVÍDEK - 1:0

17:58
    Karlovy Vary využívají přesilovou hru! Odraženou střelu v mezikruží získal MILAN DAVÍDEK a přesnou střelou poslal puk do levého horního rohu. Asistence: Adam Rulík, Filip Hauzr

16:11
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice. Velinský za hákování na dvě minuty.

14:30
    Benýšek dokázal získat puk ve středním pásmu a zavezl ho až k Frčkovi, kde už byla připravená karlovarská obrana, která včas zasáhla

13:00
    Janata jel po levé straně hřiště a přihrát Davídkovi těsně před bránu, který se snažil puk propasírovat pod betonem Červeného, ten však včas zareagoval.

08:00
    Po krásné kombinaci se k puku dostal Daniel Babka, prázdnou bránu však minul.

05:31
    Procházka osamocený před bránou nedokázal zakončit pod víko, a tudíž se stav nemění.

03:34
    Na dvě minuty plus osobní trest za tvrdý zákrok ve středním pásmu je vyloučen Adam Rulík (KVA) za zákrok do oblasti hlavy a krku. Trest odpyká Hauzr.

Pavel Pelčák

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 18. Davídek (Rulík, Hauzr), 24. Janata (Zikmund, Vrána), 33. Zikmund, 52. Vrána (Davídek), 52. Davídek (Čejka, Janata), 55. Zikmund (Nguyen) – 38. Beran (Horyna, Rohlík)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Špírek) – Michálek "A", Truhlář, Rulík "C", Beer, Pajk, Vodička – Nguyen, Zikmund "A", Vrána, Čejka, Janata, Davídek, Babka, Hendrych, Hauzr, Procházka Trenér: Jiří Žůrek
    HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Horyna, Faltys, Kučera, Procházka – Benýšek, Machala, Hoskovec, Rohlík "A", Pipek "C", Kusý, Voženílek, Hlaváček, Martinec, Velinský, Barkóci, Dušek Trenér: Václav Baďouček

Rozhodčí: Kostourek – Belko, Hynek