Chelsea – Brighton 3:0 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 2:0 (kon.) | Manchester City – Cardiff 2:0 (kon.)
Manchester City
2:0 (2:0)
Cardiff City FC
Středa 03.04.2019, 20:45 • Etihad Stadium, Manchester • Anglická Premier League • 33. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (22:40:12)

Držení míče: 79 % : 21 %.
    Střely na branku: 11:1. Střely mimo: 14:2. Rohy: 17:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 3:7.

Manchester City bez problémů zvládá zápas s Cardiffem a opět se vrací do čela Premier League! Citizens dnes sehráli dobré utkání. Do vedení šli hned v šesté minutě a na závěr první půle vedeni pro jistotu navýšili. Domácí sice neskoróvali ve druhém poločase, ale byli v ní jednoznačně aktivnější, takže by si i třetí gól zasloužili. Naopak Cardiff ztrácí další důležité body a šest kol před koncem ztrácí na nesestupovou příčku pět bodů.

90+3

90+2
    Manchester se po rohovém kopu dostává ještě k jedné hlavičce, ale to už bude pro tento zápas asi vše.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty.

Dnešní utkání sleduje 53 559 diváků.

90
    Cardiff se ve druhém poločase velmi dobře brání. Už dlouho nedovolil domácím nebezpečnou střelu.

89
    Míč je u Etheridge, který s rozehrou vůbec nespěchá. Nakonec nakopává jen do autu.

87
    Manchester už nechce nic riskovat a proto si přihrává pouze po zemi. Naopak Cardiff do útoku okamžitě nakopává.

86
    De Bruyne neúspěšně rozehrál další přímý kop a hosté se tak dostali do přečíslení dva na jednoho! Proti Niassemu však skvěle vyběhl Ederson, který tak nedovolil zakončení.

85
    Domácí musí hrát dozadu, protože nechtějí riskovat ztrátu míče. Cardiff totiž aktivně pokračuje v napadání.

84
    Hosté po dlouhé době začínají napadat, aby se nemuseli tolik času bránit. Zatím to funguje, protože se Manchester nemůže dostat přes polovinu hřiště.

83
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Víctor Camarasa, přichází Bobby Reid.

83
    Etheridge odkopává míč co nejdál od své branky. Cardiff už vyhlíží konec utkání.

82
    Domácí klidně kombinují na útočné polovině. Nakonec přichází velmi nepřesná střela Laporteho.

81
    Střídání v týmu Cardiff City FC: ze hřiště odchází Aron Gunnarsson, přichází Leandro Bacuna.

80
    Walker se chtěl dostat do úniku, ale nakonec získává pouze autové vhazování.

79
    De Bruyne dostal Jesuse do velké gólovky, ale brazilský útočník stejně nemohl skórovat, protože byl v ofsajdu.