Orenburg – Samara 3:1 (kon.)
FK Orenburg
3:1 (2:1)
FK Křídla Sovětů Samara
Středa 03.04.2019, 16:00 • Stadion Gazovik, Rostoši, kapacita 4.800 diváků • Ruská Premier Liga • 16. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:03:33)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:7.

Je dobojováno! Úvod zápasu byl hodně divoký, během dvanácti minut dva pokutové kopy, v sedmnácté minutě už domácí fotbalisté vedli 2:1. Zbytek první půle byl opatrnější a skóre se znovu měnilo až po pauze, kdy se po rohovém kopu trefil střídající Sivakov, který stanovil konečnou podobu skóre na 3:1. Orenburg i podruhé v této sezoně dokázal přehrát Samaru a v utkání dvou tabulkových sousedů bere důležité tři body.

90+4

90+3
    Timofejev šel do souboje jasným šlapákem, zasáhl pouze Miškiče. Třetí nastavená minuta spěje ke konci, víc už se nestane!

90+2
    Po následné standardce se balón odrazil na levou stranu, vzrušení po dalším centru bylo zbytečné, čárový rozhodčí signalizoval ofsajd!

90+1
    Sudí přidal tři minuty nad rámec druhého poločasu. V té první šel Danijel Miškić do skluzu a trefil pouze nohy hostujícího hráče, žlutá karta.

90
    Jedna z posledních příležitostí pro hosty. Ti vybojovali svůj osmý rohový kop v zápase, v této statistice se dostali do vedení.

89
    Samara rozehrála standardní situaci, centr se do vápna nedostal, trefil pouze bránícího hráče ve zdi, u míče už zase domácí hráči.

87
    Ryžikov musel ven z branky, aby zasáhl před napadajícím Kozlovem. To se mu nakonec podařilo, hostující gólman ihned rozehrál.

86
    Hosté rozehrávali další rohový kop, ovšem k ohrožení domácí svatyně nedošlo. Rozehrávat bude Frolov, který nikam nepospíchá.

85
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Djordje Despotović, přichází Andrej Kozlov.

84
    To byla dobrá střela zpoza velkého vápna, kterou na zadní tyčku kroutil Zinkovskij. Balón směřoval těsně nad branku!

83
    Kapitán Malych nic nevymýšlel a balón poslal do zámezí. Následovat bude další rohový kop pro hostující celek, tentokráte z levé strany.

82
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Ramil Šejdajev, přichází Vanja Vučićević.

80
    Sutormin bude v pořádku, už se zase hraje. U balónu jsou hosté, kteří se trápí, momentálně to zkouší nakopávanými míči.

79
    Na zemi zůstal ležet Sutormin, domácí příznivci dlouho pískali. Hlavní rozhodčí přerušil hru a vydal se zkontrolovat celou situaci.

77
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Denis Popovič, přichází Vadim Afonin.

Štěpán Slovák

Branky: 8. Sutormin (pen.), 17. Begić (Miškić), 54. Sivakov (Popovič) – 12. Šejdajev (pen.)

Karty:   11. Oyewole (ORE), 70. Popovič (ORE), 90+1. Miškić (ORE) – 19. Zotov (KSS), 53. Burlak (KSS), 73. Anton (KSS)

FK Orenburg: Frolov – Oyewole (46. Sivakov), Begić, Kozlov – Malych (C), Brejev, Miškić, S. Těrechov – Sutormin, Popovič (77. Afonin) – Despotović (85. Kozlov).
    Náhradníci: Dovbňa – Galadžan, Šachov, Kulišev, R. Alves, Afonin, Sivakov, Kozlov, Maljarov, Andrejev, Čirkin, Čukanov.

FK Křídla Sovětů Samara: Ryžikov – Zotov (66. Anton), Samardžić, Burlak (C), Vitalij Denisov – Šiškin, Timofejev – Samedov, Zinkovskij, Kanunnikov – Šejdajev (82. Vučićević).
    Náhradníci: Ovsjannikov, Konjuchov – Vučićević, P. Jakovlev, Anton, Kiseljov, Tkačuk, Polujachtov, Rogel, Karpov.

Rozhodčí: Kukujan – Vorontcov, Abusujev