Gent – Standard 1:2 (kon.) | Charleroi – Oostende 1:2 (kon.) | Beerschot – Sint-Truiden 1:2 (kon.)
Eupen – Westerlo 0:3 (kon.)
Sporting Charleroi
1:2 (1:1)
KV Oostende
Středa 03.04.2019, 20:30 • Stade du Pays de Charleroi, Charleroi • Belgická liga • O Evropskou ligu

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:24:51)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:8.

Je konec. Hosté vítězí 2:1 a díky druhému poločasu si to i nejspíš zasloužili. Domácí hráči jsou velice zklamaní, ale jejich nepřesné zakončení rozhodlo. Jsou tedy jediným týmem, který nemá ještě bod. Oostende teď čeká spokojená cesta domů. Hráčem utkání byl zvolen Sander Coopman, dnes si připsal gól a asistenci.

90+3

90+2
    Hosté se již drží na polovině domácích, zápas je nejspíš rozhodnut.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Blíží se konec utkání, hosté se brání co to jde.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Martos, přichází Gabriele Angella.

86
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Fernando Canesin, přichází Jelle Bataille.

85
    Střelec první branky je ošetřován a ukazuje, že potřebuje střídat.

84
    Přímý kop byl zahrán mizerně, míč skončil pouze v obranné zdi.

83
    Zbytečný faul domácích. Hosté mohou odskočit na 3:1.

82
    Penneteau musel zasahovat z poměrně velké blízkosti. Čerstvý Boonen na něj vystřelil tvrdou ránu z otočky, tu však brankář s přehledem chytil.

81
    Je před námi posledních 10 minut základní hrací doby, uvidíme zda se domácím podaří tento zápas vyrovnat, nebo si připíší druhou porážku v řadě.

80
    Hosté posílají do hry své čerstvé hráče, za to domácí, kteří prohrávají ne, přece jen mají ještě střídaní k dobru.

79
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Tom De Sutter, přichází Sindrit Guri.

77
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Fashion Sakala, přichází Indy Boonen.

75
    Teď jsou to právě domácí, kteří se trápí v zakončení, vůbec nehrají jako v prvním poločase. No uvidíme, zda se dočkáme vyrovnání, fanoušci si to jistě přejí.