Třinec – Sparta 4:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 2:3 (po pr.) | Plzeň – Vítkovice 3:0 (kon.)
Zlín – Liberec 6:3 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:1 (po pr.)
Berani Zlín
6:3 (2:2, 1:1, 3:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 01.02.2013, 17:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga

57:34
    Vyloučen je Ondřej Veselý (ZLN) 2 minuty za podražení.

51:01
    Tomáš Linhart (ZLN) si počínal nedovoleně a odsedí si dvě minuty za podražení.

48:42
    Je tu přesilovka pro domácí celek. Potrestaným je Tomáš Bulík (LIB) 2 minuty za vražení na hrazení.

41:41
    Potrestán je Jan Výtisk (LIB) 2 minutami za nedovolené bránění.

38:29
    Liberec bude mít dvojnásobnou početní výhodu. Dalibor Řezníček (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

37:38
    Kombinaci Tygrů musel hasit za pomocí faulu domácí Tomáš Linhart (ZLN) 2 minuty za faul kolenem.

35:24
    Radek Duda (LIB) u mantinelu zbytečně a tvrdě dohrál zlínského Urbance a odsedí si 2+10 za naražení ze zadu.

33:23
    Tomáš Bulík (LIB) 2 minuty nedovolená výstroj.

33:23
    Tomáš Linhart (ZLN) 2 minuty hrubost

32:32
    Tohle vyloučení si možná mohl jeden z rozhodčích odpustit. Ale rozhodl se tak jak rozhodl a to zlínský útočník musí respektovat. Jatoslav Balaštík (ZLN) 2 minuty podražení.

24:11
    Hosté se před chvíli sotva ubránili a vykoledovali si další trest. Za hru vysokou holí si odpyká dvě minuty Antonín Dušek (LIB)

18:42
    David Štich (LIB) 5 min + do konce utkání za hrubost.

18:42
    Radek Duda, Petr Nedvěd (LIB) oba 2 minuty hrubost.

18:42
    Jaroslav Balaštík, Petr Leška (ZLN) oba 2 minuty hrubost.

18:42
    Zlín čeká přesilovka pět na tři. Vyloučen je David Štich (LIB) 5 min za hrubost. Na další tresty čekáme. Na trestné lavici dělají libereckému obránci ještě společnost Radek Duda, Petr Nedvěd. Na straně domácích sedí Leška s Balaštíkem.

17:20
    Adam Jánošík (LIB) 2 minuty za sekání.

10:25
    Přesilovka pro Ševce. Lukáš Vantuch (LIB) 2 minuty za držení protihráče.

7:21
    Druhým potrestaným zlínským hráčem v dnešním utkání je obránce Patrik Urbanec (ZLN) 2 minuty napadení.

5:09
    Teď má prozměnu výhodu přesilové hry Liberec.Tomáš Linhart (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

2:39
    Na tresnou lavici už putuje David Štich (LIB) 2 minuty za podražení.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 3. Balaštík (Leška, Veselý), 19. Zámorský (Holík), 22. Zámorský (Holík, Honejsek), 49. Balaštík (Köhler, Linhart), 54. Balaštík (Köhler), 57. Leška (Veselý, Horák) - 1. Nedvěd (Duda), 7. Filippi (Čakajík, Jonák), 39. Pospíšil (Bulík)

Berani Zlín: Horčička - Tesařík, Řezníček, Urbanec, Kotvan, Linhart, Zámorský, Horák - Köhler, Čech, Leška, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Melenovský, Holík, Veselý, Okál, Balaštík.
    Bílí Tygři Liberec: Schwarz - Čakajík, Jánošík, Vitásek, Výtisk, Derner, Štich - Dušek, Víšek, Bulík, Jonák, Pospíšil, Galamboš, Šimek, Filippi, Urban, Kica, Duda, Vantuch, Bulíř, Nedvěd.

Rozhodčí: Blecha, Husička - Gebauer, Lederer