Třinec – HC Plzeň 6:3 (kon.) | Vsetín – Sparta 3:5 (kon.) | Zlín – Slavia 3:2 (kon.)
Přerov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Liberec – Chomutov 2:1 (kon.) | Vítkovice – K. Vary 4:1 (kon.)
Hr. Králové – Letňany 2:3 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 8:1 (kon.) | Jihlava – HC Kladno 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 4:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Písek 6:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (1:3, 1:2, 1:0)
HC Sparta Praha
Pátek 01.02.2013, 13:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Extraliga staršího dorostu

57:39
    Jiří Hajda (VSE) dostává dvě minuty za faul loktem, takže šance pro Spartu potvrdit své vítězství.

48:34
    Další vyloučení na straně Sparty. Na dvě minuty za nedovolené bránění odchází pykat Ondřej Mikliš (SPA).

47:39
    Přesilovka pro Vsetín. Jiří Hozák (SPA) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

42:47
    Domácí jsou v pěti a začíná jim zkrácená přesilová hra.

42:02
    Síly na ledě se srovnají. Na dvě minuty za vražení na hrazení odchází hostující Martin Bartoš (SPA).

40:47
    Z kraje třetí třetiny je za nedovolené bránění vyloučen domácí Lukáš Kuchařík (VSE).

35:38
    Vsetín si zahraje dvojnásobnou přesilovku. Na dvě minuty za podražení je vyloučen Jiří Vokurka (SPA).

34:20
    Jiří Hozák (SPA) dostává dvě minuty za podražení.

26:20
    Síly na ledě se na chvíli vyrovnají. Vyloučen za podražení je na dvě minuty Michael Široký (SPA).

24:25
    Tvrdý střet u hrazení odnesl hráč Sparty a Valaši půjdou do čtyř. Na 2+10 minut za vražení na hrazení odchází odpykat trest Michal Hryciow (VSE).

19:11
    V závěru třetiny si Valaši zahrají přesilovou hru. Ondřej Mikliš (SPA) vyloučen na dvě minuty za krosček.

15:51
    1:39, takto dlouho budou hosté hrát přesilovku čtyři na tři, protože na dvě minuty za podražení je vyloučen Jan Forch (VSE).

15:30
    První vyloučení v utkání na obou stranách. Za Vsetín Jiří Hajda na dvě minuty za hrubost. Na druhé straně Patrik Kadeřávek za sekání.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 4. Kuchařík (Abdul), 33. Pancza, 48. Haničinec (Hohl) - 4. Bartoš (Klindera, Havel), 6. Augustin (Černoch), 11. Hozák (Černoch, Kadeřávek), 21. Pulkrab (Procházka), 34. Bartoš (Havel, Klindera)

VHK ROBE Vsetín: Vlach (21. Bechný) – Hajda, Žabčík Z., Běhula, Svozílek, Hryciow, Ščotka, Hohl – Pancza, Forch, Světlík, Tydlačka, Haničinec, Kuchařík, Grygar, Abdul, Hořanský, Rod.
    HC Sparta Praha: Pírs – Široký, Vokurka, Vacek, Kadeřávek, Kolář, Keller, Mikliš – Klindera, Bartoš, Augustin, Havel, Pulkrab, Černoch, Procházka, Major, Krudenc, Hozák.

Rozhodčí: Fiedler – Hanzlík, Štěpán