1:1 (1:0)
SK Rapid Vídeň
Neděle 01.09.2013, 16:30 • Red Bull Arena • Rakouská Bundesliga

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a na shledanou. (18:27:28)

Ačkoli měli domácí po většinu času více ze hry, z dnešního utkání vydolovali pouze jeden bod. Na hostech je vidět obrovská radost. Remízu 1:1 berou všemi deseti.

90+4
    To už je křeč. Frustrovaný Florian Klein si ještě v závěru utkání došel pro žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Žlutá karta pro Marcela Sabitzera.

90
    Ze hřiště odchází zraněný Andreas Ulmer. Nahrazuje ho českým fanouškům dobře známý Dušan Švento.

89
    Novota má míč ve svých rukavicích a vykopává ho daleko od svého hájemství.

87
    No, vypadá to, že se oba celky rozejdou remízou 1:1. Nápor Salzburgu postupně uvadá. Není sil.

84
    Domácí v neustálém náporu, hosté spoléhají na rychlé brejky.

83
    Domácí stahují ze hry Maného. Na posledních 10 minut hry přichází Yordy Reyna.

80
    Cíl hostů je jasný. Za každou cenu udržet remízový stav. Zaparkovaný autobus na vlastní polovině hřiště toho budiž důkazem.

78
    Domácí reklamují ruku Maria Sonnleitnera. Ale kdeže! Stoper Vídně zahrál pravým kolenem. Bude to pouze rohový kop.

77
    Terrance Boyd má pro dnešek splněno. Lukas Grozurek si zahraje závěrečnou patnáctiminutovku místo něj.

76
    Stefan Hierländer je v pořadí patým hráčem, který dnes vidí od Dominika Ouschana žlutou kartu.

72
    Střídání na straně hostů. Z trávníku odchází Thanos Petsos, přichází Louis Schaub.

69
    Domácí se pochopitelně odmítají smířit s remízou a mačkají svého soupeře. Vydrží to Rapid Vídeň? Do konce zápasu zbývá něco málo přes dvacet minut.

65
    Rapid právě vstřelil branku!
    Vyrovnáno! Tak to je těžká rána pro Salzburg. První střela na branku v podání hostujících fotbalistů končí v síti. TERRANCE BOYD zahrál Gulácsimu na housle a rozesmutnil domácí fanoušky.