Admira Praha – Kolín 1:1 (kon.) | Karlovy Vary – Meteor 2:1 (kon.) | Jirny – Domažlice 3:2 (kon.)
Čáslav – H. Měcholupy 2:1 (kon.) | Štěchovice – Sparta B 1:0 (kon.) | Roudnice – Králův Dvůr 4:1 (kon.)
Zápy – Převýšov 1:0 (kon.)
FK Čáslav
2:1 (1:1)
SK Horní Měcholupy
Neděle 01.09.2013, 17:00 • Pod Hrádkem • Česká fotbalová liga

Dnešní utkání České fotbalové ligy mezi Čálavi a hosty z Horních Měcholup končí jednobrankovým vítězstvím poté, co za domácí skóroval Melechovský (30. minuta) s Kučerou (49. minuta) a za hosty Suk branko v 36. minutě. (18:58:19)

90+2
    Domácí Tomáš Mlynka nahrazuje střelce první branky Aleše Melechovského.

90+2
    Hosté svůj rohový kop nedokázali zužitkovat.

90+1
    V nastaveném čase vystřídal na straně domácích Martin Brudný Filipa Rozsívala.

90
    Ve druhém poločase budou nastaveny 2 minuty.

A znovu dobrá šance domácích. Z volného kopu si na centr naskočil Melechovský. Jeho hlavičku ale vychytal Pokorný.

87
    Tři velké příležitosti Čáslavi za sebou. Ve vápně se domácí dostali k několika střeleckým pokusům, ve všech případech ale byl hostující brankář úspěšný.

Při prvním střídání domácích nahradil Jakuba Vavřinu Vladimír Maxa.

Dnešní utkání sleduje 230 diváků.

82
    Třetí střídání na straně hostů. Davida Sobiška nahrazuje Miroslav Boček.

80
    Podle diváků teď hostující hráč zahrál ve svém vápně rukou, rozhodčí ale nechal hru běžet dál.

79
    Roh domácích rozehráli čáslavští dobrý centrem, ke kterému se ale nakonec nikdo z útočících hráčů nedostal.

77
    Hosté se teď na delší dobu natlačili na polovinu soupeře, ale nedokázali si vypracovat výraznější příležitost.

75
    Přichází druhé střídání Horních Měcholup. Jakuba Klíra nahradil Jiří Doležel.

72
    K údivu diváků se rozhodčí zákrok na čáslavského Maxu nerozhodl odpískat.

69
    Po Fikejzově vhazování se k hlavičce dostal Melechovský, ale z pozice, v jaké byl, mohl jen těžko skórovat. Míč bez problému chytá brankář Pokorný.

66
    Rozsívalův ztečovaný centr chytá hostující gólman.

65
    K nebezpečné hlavičce se po rozehrání volného kopu dostal domácí Váňa, jeho hlavička ale mířila těsně nad bránu Pokorného.