Zenit – Lok. Moskva 2:1 (kon.) | Ural – Kazaň 0:3 (kon.) | Spartak – Tomsk 2:1 (kon.)
Samara – Kubaň Krasnodar 0:0 (kon.) | Dynamo – Rostov 1:1 (kon.)
FK Spartak Moskva
2:1 (1:1)
FK Tom Tomsk
Neděle 01.09.2013, 13:45 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání poslední informace, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:46:27)

Je konec a Spartak Moskva se může radovat z těsné výhry 2:1. Po remízové první půli rozhodl o třech bodech v 76. minutě Jakovlev, když hlavou usměrnil Costův centr z pravé strany. Hosté sice předvedli docela sympatický výkon, není jim to však nic platné a pořád tak zůstávají s nulou na bodovém kontě.

90+3
    Tohle zavánělo ofsajdem, ale rozhodčí nakonec Warise do brejku pustili. Vašek však vyběhl ze své branky včas a odkopl.

90+2
    Poslední střídání Spartaku. Pomalým krokem odchází autor vyrovnávací trefy, Jura Movsisjan a na zbývající vteřiny naskočil Abdul Majeed Waris.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.

90
    Tomsk se tlačí středem, ale tam je to do plných, to nemá velkou naději na úspěch.

89
    Movsisjan už napřahoval ke střele, když ho zastavil praporek asistenta a hvizd hlavního – ofsajd.

87
    Spartak zkušeně hlídá míč na svých kopačkách, nechce absolutně připustit jakékoliv drama.

85
    Domácí provádí další změnu. Za potlesku tribun odchází Alberto Costa a divákům se představí Marek Suchý.

83
    Další výtečný Vaškův zákrok! Po druhém centru od rohového praporku a několika odrazech pálil z otočky Källström a Vašek reflexivně vyrazil!

82
    Pojistku na vedení mohl dát Movsisjan, naběhl si mezi dva obránce, ale jeho křížnou ránu vykopl Vašek na roh.

81
    Hosté naposledy střídají, Gabrial Mureşan spěchá ze hry a zbývající minuty odehraje Valerij Sorokin.

78
    Žlutou kartu obdržel domácí Alberto Costa.

77
    Domácí střídají, Aras Özbiliz míří na lavičku, odkud vstal Kim Källström.

76
    Spartak právě vstřelil branku!
    Tak se domácí nakonec dočkali a vedou. Po přímém kopu Costy z pravé strany lízl míč hlavou PAVEL JAKOVLEV a ten zaplul přesně k tyči! Vašek se natahoval, seč mohl, ovšem nedosáhl...

74
    První centr se domácím nevydařil a u toho druhého se Jurado dopustil útočného faulu. Mohl být pak rád, že jeho podrážděná reakce nebyla ohodnocená žlutou kartou.

73
    Spartak opět obléhá branku Tomsku, jediné čeho dosáhl, je rohový kop.

71
    Movsisjan opět v útoku, nyní je ovšem vzrušení zbytečné, vybíhal totiž z ofsajdového postavení.