Standard – Kortrijk 2:0 (kon.) | Waregem – Anderlecht 4:3 (kon.) | Waasland-Beveren – Club Brugge 1:2 (kon.)
Charleroi – Genk 1:1 (kon.)
Sporting Charleroi
1:1 (1:1)
KRC Genk
Neděle 01.09.2013, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a v druhém poločasu se stav již nezměnil. Hosté sice měli převahu v držení míči, se střely na branku to bylo bídné na obou stranách. Remíza 1:1 je tedy víceméně zasloužená a týmy se rozejdou shodně po jednom bodě. Dnes je to ode mě všechno, užijte si zbytek nedělního večera a někdy zase na shledanou. (22:27:52)

90+5
    Kumordzi si neodpustil poznámku na rozhodčího a je potrestán žlutou kartou.

90+4
    Gnohere si pokryl míč a z levé strany přestřelil Kötelesovu branku.

90
    Dnešní utkání bude nastaveno o pět minut.

90
    Kudemor chytl křeč do levé nohy, chvíli ho spoluhráči snažili rozhýbat, ale rozhodčí ho poslal za postranní čáru. Kulhající borec domácího týmu ihned zvedal ruku a hlásil se o vstup na hřiště.

87
    Hosté sice míč drží v útoku na soupeřově půli,ale více dopředu se jim asi nechce.

84
    Ederson za svůj faul dostává první žlutou kartu dnešního poklidného zápasu.

83
    Mboyo, Masika nebo Limbombe, ti všichni se teď postupně snažili dostat míč do vápna, ale obrana domácích ukazuje svou velkou sílu.

79
    Vossen nakonec musí střídat, na hřiště honem spěchá Masika.

77
    Tvrdá srážka ve vzduchu, po které zůstávají oba aktéři na zemi. Edesron se nakonec zvedl, kapitán Genku je odnešen na nosítkách.

76
    Domácí dnes naposled střídají, odchází Marinos a nahrazujeho Gnohere.

75
    Dewaest znovu fauluje a rozhodčí mu dává varování.

73
    Další skvělá akce hostů, dlouhý vysoký míč do vápna, z levé strany poslaný na penaltový puntík, kde stál Mboyo a ani ten nedokázal míč svou silnou levou nohou poslat do sítě.

71
    Rohový kop hostů nebyl zas tak dobrý, ale míč se odrazil za vápno, odkud byl centrován znovu. Koulibaly si pro tento míč došel a asi z metru neprostřelil Mandandu.

69
    Standartka se hostům nepovedla, míč neprošel ani za dobře postavenou zeď.

68
    Mboyo byl sražen na zem Dewaestem a Genk bude rozehrávat asi z dvaceti metrů.

66
    Přímý kop pro hosty těsně za hranicí vápna, obrana Charleroie míč odhlavičkovala a odkopla na výbornou tak, že se Mandanda ani nemusel zapojovat do hry.