Olomouc B – Žďár n/S 3:0 (kon.) | Zábřeh – Zlín B 1:1 (kon.)
FK Sulko Zábřeh
1:1 (0:0)
FC Zlín B
Neděle 01.09.2013, 16:30 • Městský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga

Máme tu konec dnešního zápasu mezi SK Sulko Zábřeh a FC Fastav Zlín "B", který skončil 1:1. Po brankách v 62.minutě Bačíka a v 68.minutě Jasenského. Já se svámi loučím a přeji příjemný zbytek neděle. (18:22:56)

90+1
    Čtvrté střídání hostí odešel Kurtin a přišel Robin Elšík.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví druhý poločas o 2.minuty.

90
    Poslední střídání odešel Váňa a přišel Balcárek

89
    Čtvrté střídání domácích odešel Kosotorek a přišel Kapl a třetí střídání hostí odešel Višněvský a přišel Zavadil.

88
    Ofsajd hostí.

85
    Druhé střídání hostí odešel Červenka a přišel Očadlík.

85
    Rajnoha poslal centr na Pospíšila,který hlavičkoval míč do malého vápna, ale míč chytil do rukavic Zapletal.

83
    Z 15.metrů vyslal tvrdou střelu Jasenský, ale Šustr výborným zákrokem vyrazil míč na roh, který byl odvrácen Čepem.

82
    Rohový kop hostí.

80
    Puškáč prověřil střelou po zemi Zapletalovu pozornost.

75
    První střídání hostí odešel Talaš a přišel Hlobil.

73
    Nebezpečně zakroucený centr poslal Rajnoha do malého vápna hostí, kde hlavičkou odvrátil nebezpečí Kurtin.

70
    Třetí střídání domácích odešel Konečný a přišel Reška.

68
    Zlín právě vstřelil branku!

Rychlá odpověď na branku domácích. Ve vápně domácích se nejlépe zorientoval ve skrumáži JASENSKÝ, který poslal míč do branky a Šustr nemohl s timto míčem nic dělat protože vubec nic neviděl. – 1:1

65
    Zprávé strany centr našel před brankou hostujícího Kurtina, který poslal míč hlavičkou k pravé tyči, ale skvělím zákrokem nohou vykopl Šustr střelu do bezpečí.

63
    Dnešní utkání sleduje 360 diváků.

62
    Zábřeh právě vstřelil branku!

Krásnou akci domácích rozehrál Rajnoha, který nacentroval míč k vápnu, kde si míč zpracoval Pospíšil, který nacentroval míč před branku hostí, ale míč odhlavičkoval hostující obránce k MARTINOVI BAČÍKOVI, který po zemi vystřeli míč k právé tyčce hostí. – 1:0