AS Řím – Hellas Verona 3:0 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:0 (kon.) | Bologna – Sampdoria 2:2 (kon.)
Catania – Inter 0:3 (kon.) | Janov – Fiorentina 2:5 (kon.) | AC Milán – Cagliari 3:1 (kon.)
Sassuolo – Livorno 1:4 (kon.) | Udinese – Parma 3:1 (kon.)
Janov CFC
2:5 (0:3)
ACF Fiorentina
Neděle 01.09.2013, 20:45 • Stadio Comunale Luigi Ferraris - Janov • Italská Serie A

Pohledná podívaná byla k vidění v Janově, celkem sedm branek padlo v dnešním utkání. Fiorentina vedla po poločase 3:0, to bylo možná až příliš, na to, jaký podala výkon. Janov se nevzdal a ve druhé půli usiloval o srovnání, konečné skóre je ale 2:5.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (22:44:08)

90+5
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    MARIO GOMEZ poslal brankáře k pravé tyči a proměňuje pokutový kop.

90+4
    Sampirisi dostává druhou žlutou kartu a je tak v závěru utkání vyloučen.

90+4
    Hosté budou ještě v závěru kopat pokutový kop.

90+2
    Nastaveno bylo 5 minut.

90+1
    Ještě jednu šanci domácích likviduje připravený Neto.

89
    Valera nahrazuje Wolski.

87
    Gomez se dostal do úniku po levé straně vápna, Perin jeho střelu vyráží.

85
    Domácí jsou již nervózní, ztrácí laciné míče a ani častá debata s rozhodčím není výjimkou – Fiorentina si kráčí pro důležitou výhru.

82
    Po ošetření gólmana se opět hraje, domácí mají cca deset minut na vyrovnání.

79
    Hra je opět přerušena, tentokrát leží na trávníku Neto.

77
    Hosté střídají, odejde Giuseppe Rossi, nahradí jej Josip Ilicic.

77
    Pohotový centr Janova od levé lajny končí jen u Neta.

75
    Hosté kombinují na útočné půli, rozhodně nikam nespěchají.

73
    Po ošetření Tomoviče se opět hraje.

72
    Hra je přerušena, ošetřován je hráč hostů.

70
    Stejně tak Sampirisi.

Jiří Liebreich

Branky: 54. Gilardino, 61. Lodi (pen.) – 10. Aquilani, 14. Rossi, 41. Gomez, 55. Rossi, 90+5. Gomez (pen.)

Karty:   69. Manfredini (JAN), 70. Sampirisi (JAN) – 61. Compper (FIO)   90+4. Sampirisi (JAN)

Janov CFC: Perin – Sampirisi, Portanova, Manfredini, Antonelli – Santana (46. Matuzalém), Biondini, Lodi, Floro Flores (57. Konaté), Kucka – Gilardino
    ACF Fiorentina: Neto – Tomović, Rodríguez, Compper, Pasqual – Ambrosini, D. Pizarro, Valero (89. Wolski), Aquilani – Gomez, Rossi (77. Iličič)

Rozhodčí: Celi – Grilli, Giallatini