West Brom – Swansea 0:2 (kon.) | Liverpool – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Arsenal – Tottenham 1:0 (kon.)
West Bromwich Albion
0:2 (0:1)
Swansea City
Neděle 01.09.2013, 14:30 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Střely na bránu: West Bromwich Albion 1:6 Swansea City. (16:25:39)

Střely celkem: West Bromwich Albion 10:12 Swansea City.

Držení míče: West Bromwich Albion 42% ─ 58% Swansea City.

Rozhodčí Dean ukončil dnešní utkání, ve kterém West Bromwich Albion nestačil na Swansea City a podlehl jí 0:2. O první branku se postaral ve 22. minutě Davies a vedoucí skóre pojistil v minutě 83. Hernández. Dnešní zápas příliš moc akcí nepřinesl a hrálo se hlavně mezi pokutovými územími, ale Swansea zvítězila naprosto zaslouženě a na své konto si připsala důležité 3 body. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.

90+2
    Hosté kombinují mezi sebou a fanouškům se to velmi líbí. Utkání se dohrává.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Domácí fotbalisté se s nepříznivým skóre snaží něco udělat, ale doprovází je řada nepřesností a štěstí jim dnes vůbec nepřeje. Swansea si dvoubrankové vedení hlídá.

85
    Anelka se zapomněl v ofsajdu a útočná akce domácích skončila.

83
    Swansea právě vstřelila branku!
    Na levém křídle rozjel útočnou akci Michu a zároveň se stal autorem přihrávky na gól. První přihrávka, kterou se prezentoval, se nepodařila. Nicméně napodruhé už to vyšlo. Ve vápně byl zapomenutý PABLO HERNÁNDEZ, který zachoval chladnou hlavu a přesnou treou do odkryté branky nedal domácímu brankáři šanci.

82
    Vedoucí skóre mohl navýšit Hernández, ale štěstí mu nepřálo a jeho pokus rozechvěl Myhillovo břevno.

80
    V ofsajdu uvízl Long a útočná akce WBA skončila.

80
    Na druhé straně bude zahrávat rohový kop Swansea. Gól na kopačce měl Hernández, ale Myhill si připsal úspěšný zákrok a střelecký pokus zneškodnil.

78
    Domácí tým zahrával rohový kop, ale tato standardní situace se vůbec nepodařila a hosty neohrozila.

76
    Máme tady další žlutou kartu, tentokrát ji vyfasoval Pozuelo, který na hřišti není ani 5 minut.

75
    Dvojí střídání přichystal kouč Clarke. Ze hry odešli Yacob a Sinclair, které nahradili Rosenberg a Berahino.

72
    Na centrovaný míč si vyskočil hlavičkující McAuley, ale střela mu vůbec nesedla a mezi tři tyče se nevešla.

72
    Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Wayne Routledge, přichází Alejandro Pozuelo.