Saint-Étienne – Bordeaux 2:1 (kon.) | Nice – Montpellier 2:2 (kon.) | Marseille – Monaco 1:2 (kon.)
Olympique Marseille
1:2 (1:0)
AS Monaco
Neděle 01.09.2013, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Tak to je pro dnešní den vše, já Vám přeji úspěšný vstup do nového týdne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:01:54)

Rozhodčí píská konec a body se stěhují do Monaka. To totiž dokázalo ve druhé půli otočit nepříznivý stav, když se ihned po návratu z kabin prosadil Falcao a obrat byl dokonán v 79. minutě, to se trefil střídající Rivière.
    Viděli jsme opravdu zajímavý zápas dvou špičkových týmů francouzské ligy a Monaco touto výhrou střídá svého dnešního soupeře v čele tabulky.

90+4
    Ferreira-Carrasco tento přímý kop sám rozehrál, ale napálil pouze zeď. Od ní se k němu míč vrátil, druhý pokus poslal vysoko nad branku.

90+3
    Navíc je tu faul na Ferreiru-Carrasca a přímý kop Monaka z 21 metrů.

90+3
    Míč je opět u Subašiče, ten rozhodně nebude s rozehrávkou pospíchat.

90+1
    Mendes se pokoušel přeskočit Subašiče, ten drží míč pevně ve své náruči.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90
    Střídají i hosté, ale zde to to pouze z taktického důvodu, Monaco šetří čas. Odešel João Moutinho a na poslední minutky naskočil Andrea Raggi.

88
    Poslední změna v domácím dresu, Mathieu Valbuena přepouští místo Jordanu Ayewovi.

87
    Moutinho obloučkem hledal své kumpány z útoku, ale vše končí praporek asistenta – ofsajd.

86
    Olympique se ne a ne dostat situace, ze které by mohl ohrozit Subašiče. A čas se krátí.

85
    Gilbert Imbula dnes končí a něco udělat s nepříznivým výsledkem se pokusí Saber Khelifa.

84
    Na zemi zůstává po souboji ležet domácí A. Ayew, ale ošetření nebude potřeba.

82
    Ne, tudy to prostě nepůjde, navíc se po nepovedené rozehrávce dopustil Valbuena faulu na Fabinhovi.

81
    Domácí mají necelých deset minut na srovnání a k dispozici rohový kop.

79
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Když to nevyšlo poprvé, vyšlo to podruhé! Moutinho poslal dopředu přihrávku na EMMANUELA RIVIÈREHO, ten už se po úniku o kličku nepokoušel a podél Mandandových nohou poslal míč do sítě!

78
    Rivière běžel sám na Mandandu, chtěl mu udělat kličku, ale domácí gólman mu skočil pod nohy a míč vypíchl!