AS Řím – Hellas Verona 3:0 (kon.) | Atalanta BC – Turín 2:0 (kon.) | Bologna – Sampdoria 2:2 (kon.)
Catania – Inter 0:3 (kon.) | Janov – Fiorentina 2:5 (kon.) | AC Milán – Cagliari 3:1 (kon.)
Sassuolo – Livorno 1:4 (kon.) | Udinese – Parma 3:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
2:0 (0:0)
Turín FC
Neděle 01.09.2013, 20:45 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia, Bergamo • Italská Serie A

Do druhé půle stoupili aktivněji hosté, kteří se tlačili za vedoucím gólem, ovšem Calcio využilo svojí větší šanci po rohovém kopu, a následně bylo na koni. Turín se tlačil všemi silami za vyrovnáním, ale domácí již pouze korigovali z protiútoku na konečných 2:0. Děkujeme za pozornost!
    Držení míče: 45%/55%.
    Celkem střel: 9/15.
    Rohové kopy: 6/3.
    Fauly: 15/16.
    Žluté karty: 3/2. (22:40:10)

90+3
    Domácí si již v klidu hlídají dvougólové vedení.

90+2
    Souhra Cerciho s Meggiorinim však ke střele nevedla.

90+1
    Cerci si ještě na hranici vápna vykoledoval faul a Turín dostává možnost zkomplikovat utkání.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty nad základní hrací dobu ve druhém poločase.

89
    Calcio si bez problémů hlídá závěr zápasu.

88
    Denis se dostával do slibné střelecké možnosti, ale jeho ráně chyběla větší přesnost.

87
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Ciro Immobile, přichází Riccardo Meggiorini.

85
    Žluté napomenutí dostává po faulu na soupeře také domácí Luca Cigarini.

85
    V postavení mimo hru se ocitl domácí útočník Denis.

84
    Za předcházející zákrok vidí žlutou kartu hostující Marcelo Larrondo.

84
    Na půlící čáře zůstává ležet domácí Denis a je také pískáno.

84
    Ale opět ztrácí míč.

84
    Hosté se ihned tlačí ve větším počtu před Consiliho.

83
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Migjen Basha, přichází Alexander Farnerud.

82
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Přesný centr na malé vápno využil STEFANO LUCCHINI po pasu od rohového praporku Moraleze, a razantní hlavičkou ke vzdálenější tyči posílá svůj tým zřejmě do rozhodného dvoubrankového úniku.

81
    Opět hostující Cerci ztrácí míč a do velké šance při protiútoku se dostával Raimondi, ale jeho střelu sráží hostující obrana na rohový kop.