Arouca – Rio Ave 1:0 (kon.) | Marítimo – Olhanense 1:1 (kon.) | Belenenses – Nacional 2:3 (kon.)
FC Ferreira – Porto 0:1 (kon.) | Gil Vicente – Braga 1:0 (kon.)
CS Marítimo
1:1 (0:1)
SC Olhanense
Neděle 01.09.2013, 17:00 • Estádio dos Barreiros • Portugalská Primeira Liga

Tak máme za sebou dnešní zápas. Ten skončil remízou 1:1, když se domácím podařilo vyrovnat až v 93. minutě! To je ode mne dnes vše, příjemný zbytek večera. (18:58:30)

90+3
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    To snad není možné! Domácím se podařilo vyrovnat za pět minut dvanáct! Střelcem je PHILIPE FIDELIS!

90+2
    Každou chvíli hlavní rozhodčí Tavares ukončí dnešní zápas!

90
    Ke střele se propracoval Dias. Ta však mířila vysoko nad branku.

89
    Domácí rozehráli rohový kop a nyní kombinují před šestnáctkou.

86
    Domácí se i bez Briguela snaží vyrovnat, avšak mají to velmi těžké a moc času jim už nezbývá.

82
    Velká nepříjemnost pro domácí! Briguel uviděl červenou kartu a míří do sprch.

81
    Domácí se snaží vstřelit tolik tíženou branku, avšak jejich snažení je zatím neúspěšné. Střela Héldona mířila mimo branku.

77
    Hosté budou zahrávat volný přímý kop.

75
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Ferreira, přichází Fidelis.

74
    Střídání v týmu SC Olhanense: ze hřiště odchází Filipe, přichází Bigazzi.

70
    Domácích hráčům zbývá zhruba posledních dvacet minut na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali.