Chrudim – Zápy 3:0 (kon.) | Domažlice – Čáslav 3:0 (kon.) | Kolín – Převýšov 0:1 (kon.)
Králův Dvůr – Jirny 2:1 (kon.)
FK Králův Dvůr
2:1 (1:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 21.09.2013, 16:30Česká fotbalová liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Nohýnek, Mikluščák, Pozníček, Petr, Varaďa, Sabou, Šípek, Glasnovič, Laušman

SK Viktorie Jirny: Štěpnička – Parys, Obermajer, Grznár, Mbach, Kejha, Szabo, Kincl, Hájek, Suk, Homola

Rozhodčí: Jinoch – Henych, Kubec.

1

20
    Hostující Mbach přestřeluje asi z dvaceti metrů branku Michni.

22
    Domácí Milan Petr dostává za držení protihráče žlutou kartu.

37
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Domácí se ještě před poločasem dostávají do vedení, ve vápně hostí se nejlépe zorientoval ONDŘEJ ŠÍPEK, který technickou střelou k tyči překonal brankáře Štěpničku – 1:0!

40
    Dnešnímu zápasu přihlíží 290 diváků.

42
    Střídání na straně hostí, zraněného Mbacha nahradí Smrž.

43
    A o minutu později střídá trenér Jiren znovu, končí Suk a místo něj se na trávník vydá Beran.

46

54
    Jirny právě vstřelily branku!
    Hosté se deset minut po přestávce dočkávají vyrovnávacího gólu. ONDŘEJ SZABO zhruba ze čtyřiceti metrů nádherně přeloboval domácího brankáře a srovnává skóre duelu – 1:1!

57
    Václav Laušman dostává za nesportovní chování žlutou kartu.

74
    Dojde k výměně na obou stranách. Na té domácí Varaďu vystřídá Neuberg, na straně Jiren Grznára nahradí Šimek.

76
    Hostujícího Berana střídá Bukač.

80
    Domácí se podruhé v zápase dostávají do vedení, JIŘÍ SABOU levou nohou z velkého vápna poslal míč přímo pod břevno hostující branky – 2:1!