Toronto – Colorado 1:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 5:2 (kon.)
NY Islanders – Arizona 6:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Vancouver – New Jersey 3:2 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 9:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Colorado Avalanche
Středa 09.10.2013, 01:00 • Air Canada Centre • NHL

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (03:51:30)

Toronto doma prohrává s Coloradem 1:2, jediný gól domácích dal Lupul, který srovnával na 1:1. Odpověděl tak na gól Sariche, branka Parenteaua z úvodu třetí třetiny už ale sestřičku na druhé straně nenašla, Colorado tak v souboji neporažených týmů vítězí.

Avalanche si dnešní triumf plně zaslouží, dnes byli lepším týmem v defenzivním duelu. Colorado povolilo Torontu totální minimum šancí, nebyl to ale žádný beton. Colorado aktivně napadalo a v útočné třetině bylo často velmi nebezpečné.

59:47
    Varlamov drží puk, bude se vhazovat po jeho levici.

59:30
    Bernier na střídačce!

59:15
    Colorado drží puk zuby nehty v útočném pásmu...

58:50
    Maple Leafs využili oddechový čas.

58:50
    Bernier kryje střelu soupeře z mezikruží a puk podrží.

58:30
    Colorado opět ubránilo obranné pásmo a šetří čas v útočném.

58:12
    Colorado zdrželo několik sekund v útočném pásmu.

57:35
    Toronto má útočné pásmo, nikoliv šance – zatím...

57:00
    Toronto vybojovalo buly v útočném pásmu.

56:21
    A stejná akce na druhé straně.

55:45
    Nadějná akce hostů zastavena odpískaným ofsajdem.

55:30
    Toronto chystá závěrečný nápor...

54:37
    Bozak zakončil jen do Varlamova, oba týmy opět v pěti.

53:07
    Domácím se daří vyhodit.

Jiří Liebreich

Branky a nahrávky: 34. Lupul (Ashton) – 37. Sarich (Downie, Duchene), 43. Parenteau (McGinn, MacKinnon)

Toronto Maple Leafs: Bernier – Gunnarson, Phaneuf, Franson, Rielly, Gardiner, Ranger – Kessel, Bozak, Van Riemsdyk – lupul, Kadri, Abbott – Bodie, Bolland, Raymond – Orr, McClement, Devane.
    Colorado Avalanche: Varlamov – Johnson, Hejda, Guenin, Barrie, Benoit, Sarich – Tanguay, Stastny, Landeskog – Downie, Duchene, O´Reilly – Parenteau, MacKinnon, McGinn – Bordeleau, Mitchelll, McLeod.