Toronto – Colorado 1:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 5:2 (kon.)
NY Islanders – Arizona 6:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Vancouver – New Jersey 3:2 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 9:2 (kon.)
Buffalo Sabres
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 09.10.2013, 01:45 • HSBC Arena Buffalo • NHL

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný středeční den. (04:22:44)

Radko Gudas (TBL): 0+0, 0 střel, čas na ledě: 21:35

Český obránce byl dnes třetím nejvytíženějším hráčem hostů, ale také si odseděl celkem 9 trestných minut, nejvíce ze všech hráčů.

Je dobojováno. V dnešním zápase jsou nakonec úspěšnější hráči Tampy Bay. Nutno podotknout, že i přes velikou vyrovnanost dnešního utkání měli přeci jenom mírně navrch hosté, zejména v první polovině utkání a bod navíc pro ně je tak zcela zasloužený.

61:50
    Tampa právě vstřelila branku!
    Po obkroužení branky a přihrávce před bránu nejprve nezpracoval puk Eric Brewer, ale následně se jej ujal ALEX KILLORN, který se neukvapil, udělal kličku a bekhendem krásně prostřelil Enrotha. Asistence: Eric Brewer, Valtteri Fillpula.

61:12
    Začátek prodloužení je pochopitelně velmi opatrný.

60:01

Ve třetí části padl pouze jediný gól a radovali se z něho hosté. Domácí, kteří už slavili branku na 3:1 se museli smířit s tím, že místo gólu přišlo vyloučení a následné vyrovnání. Třetí třetina byla poměrně vyrovnaná, jako celé utkání doposud a tak za nerozhodného stavu 2:2 půjdeme do prodloužení.

60:00

59:15
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:49
    Střela na Bishopa ihned po vhazování a dorážky Foligna, ale nic za záda brankáře hostů neprošlo.

58:08
    Thompson se snažil zavézt kotouč do útočné třetiny, ale byl odstaven domácím hráčem.

56:40
    Vanek nebezpečně z levé strany pálil na Bishopa, který svůj tým v kritické chvíli podržel.

55:38
    Hostům se jejich snaha o útočnou aktivitu teď příliš nedaří.

54:14
    Po Weberově nahození se bude vhazovat v obranném pásmu Tampy.

53:01
    Jsme svědky trochu nudnější části hry. Za hosty teď prověřil Enrotha Johnson, ale jeho pokus švihem od modré čáry neměl příliš mnoho šancí domácího brankáře zaskočit.

51:25
    Na obou týmech je vidět zvýšená opatrnost zejména ve středním pásmu.

Dušan Šitner

Branky a nahrávky: 32. Vanek (McBain), 39. McBain (Hodgson, Vanek) – 34. Johnson (Hedman, Palát), 46. Purcell (Malone, Louis), 62. Killorn (Brewer, Fillipula)

Buffalo Sabres: Enroth (Miller) – Pysyk, Ehrhoff, Myers, McBain, Ristolainen, Weber – Stafford, Hodgson, Vanek – Ott, Larsson, Ennis – Flynn, Grigorenko, Girgensons.
    Trenér: Ron Rolston.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Lindback) – Gudas, Carle, Hedman, Salo, Brewer, Šustr, Pysyk – St. Louis, Stamkos, Malone – Purcell, Filppula, Killorn – Pánik, Johnson, Palát – Crombeen, Thompson, Labrie.