Toronto – Colorado 1:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 5:2 (kon.)
NY Islanders – Arizona 6:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Vancouver – New Jersey 3:2 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 9:2 (kon.)
Vancouver Canucks
3:2 (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)
New Jersey Devils
Středa 09.10.2013, 04:10 • Rogers Arena, Vancouver, BC • NHL

Ode mne je to již pro dnešek vše, přeji pěkný den! (06:50:47)

3. Jason Garrison (VAN) 1+0

Napínavé utkání rozhoduje až branka Jasona Garrisona v prodloužení a domácí tak vyhrávají třetí utkání v řadě, hosté naopak ani ve čtvrtém duelu sezony neuspěli.

62:18
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Domácí dlouho obléhali obranné pásmo hostí, JASON GARRISON to zkusil švihem od modré čáry a puk se zastavil až za Schneiderovými zády, ten toho příliš neviděl. Asistence: David Booth.

61:25
    Edler střílí švihem z mezikruží, Schneider vyráží.

61:05
    Útočí se na polovině New Jersey, Higgins mohl rozhodnout o vítězství, když v prostoru mezi kruhy baseballovým způsobem poslal kotouč jen těsně mimo hostující branku.

61:00
    Na ledě opět česká útočná letka v hostujícím týmu.

60:11
    Židlický poslal kotouč na Rydera, ten už ale byl za modrou čárou – offside.

60:01

Ve třetí třetině jsme se branky nedočkali a tak zápas bude pokračovat v prodloužení.

60:00

59:57
    Židlický ještě střílel od modré čáry, opět to byl Bernier, kdo se pokoušel tečovat do domácí branky, teď už tomu chyběl opravdu kousek, aby překlopil vítězství na stranu hostů.

59:30
    Bernier střílí z levého kruhu, Luongo předvedl dobrý rozklek a poslal puk do rohu.

58:40
    Jágr se pokoušel tečovat před brankou střelu Židlického od modré, neúspěšně.

58:24
    Po vhazování se ke kotouči dostal Jágr a z levé strany ho posílá mimo domácí branku.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 29. Sedin (Tanev, Stanton), 34. Edler (Sedin D., Sedin H.), 63. Garrison (Booth) – 19. Jágr (Eliáš, Židlický), 28. Eliáš (Volčenkov, Jágr)

Vancouver Canucks: Luongo (Lack) – Bieksa, Edler – Garrison, Hamhuis – Tanev, Stanton – Hansen, Sedin H. (C), Sedin D. (A) – Booth, Kesler (A), Higgins – Santorelli, Richardson, Weise – Weber, Dalpe, Sestito.
    New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Salvador (C), Židlický – Greene, Fayne – Volčenkov, Harrold – Jágr, Eliáš (A), Zubrus – Ryder, Zajac, Henrique – Brunner, Loktionov, Clowe – Bernier, Gionta, Olesz.

Rozhodčí: Kimmerly, O´Halloran – Heyer, Murchison

Diváci: 18.910