Prešov – Michalovce 3:5 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 3:2 (1:0 po s.n.) | Senica – Topoľčany 3:2 (kon.)
Pov. Bystrica – SR 18 0:3 (kon.) | Detva – Prievidza 4:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:2 (0:0, 1:1, 1:1)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 09.10.2013, 17:00 • MHK 32 Liptovský Mikuláš • 1. liga (SR)

Tak, dnes to veru bolo poriadne napínavé! Rozhodlo sa až po samostatných nájazdoch, hoci Liptáci mali na dosah aj víťazstvo v riadnom hracom čase. Spišiaci posielali zápas do predĺženia 56. sekúnd pred tretím klaksónom. Keďže v predĺžení sme gól nevideli, rozhodli až samostatné nájazdy. Z Liptovského Mikuláša ešte želám pekný zvyšok večera. (19:24:00)

Liptovský Mikuláš dal gól!
    Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Haščák, Liptáci zdolávajú Spišskú Novú Ves po samostatných nájazdoch.

Findura nedal, Mikulášania vyhrávajú po samostatných nájazdoch!

Poliaček nedal.

Wesselenyi nedal proti Palkovi.

Haščák – 1:0!

Hosťujúci Cútt nedal...

Samostatné nájazdy začínajú.

Pomaly sa začne lotéria zvaná samostatné nájazdy.

Fanúšikovia veru z inkasovaného gólu v závere stretnutia nadšení neboli, ukázala moja krátka debata s členmi fanklubu.

Nasleduje úprava ľadovej plochy.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:50
    Hostia v plnom počte.

64:25
    Domáca bezmocnosť, výborný Smik v bránke hostí.

64:17
    Opäť výborná práca brankára hostí.

64:00
    Spišiaci sa nateraz ubránili.

63:30
    Domáci v pásme hostí, Marcinkov pokus zblízka hasí výborne chytajúci gólman Spišiakov.

62:57
    Poliačkovi puk nesadol podľa predstáv.

62:50
    Domáci si berú oddychový čas.

Michal Paška

Branky a nahrávky: 37. Roháč (Matejka, Kubovčík), 47. Poliaček (Špila), ?. Haščák – 34. Hamrák (Hortváth, Kucirko), 60. Gurčík (Koky, Ihnaťo)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Duchoň) – Špila, Bakoš, Bača, Nitriansky, Mezovský, Devečka, Janči, Sajko – Mach, Kuric, Bartík, Leskovjanský, Vartovník, Bokroš, Poliaček, Haščák, Marcinko, Roháč, Matejka, Kubovčík
    HK Spišská Nová Ves: Smik – Rojkovič, Vartovník – Cvengroš, Gurčík – Ďžerenga, Horváth – Cútt. Findura, Ihnaťo – Škovira, Koky, Wesselínyi – Hamrák, Gonda, Kucirko – Dravecký, Ištocy, Mach.

Rozhodčí: Vojtek – Číž, Bednár