Toronto – Colorado 1:2 (kon.) | Philadelphia – Florida 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 5:2 (kon.)
NY Islanders – Arizona 6:1 (kon.) | Buffalo – Tampa 2:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Vancouver – New Jersey 3:2 (po pr.) | San Jose – NY Rangers 9:2 (kon.)
New York Islanders
6:1 (2:0, 3:1, 1:0)
Arizona Coyotes
Středa 09.10.2013, 01:05 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, New York (kapacita 16234 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou! (03:51:22)

Nejvíce času na ledě: Andrew MacDonald 23:35 – Oliver Ekman-Larsson 23:27

Branky a nahrávky: 2. Regin (Nelson), 16. Tavares (Nielsen, Okposo), 32. Donovan (Regin, Bailey), 35. Tavares (Grabner, Bailey), 38. McDonald (Nielsen, Grabner), 53. Bailey (Nielsen, Grabner) – 33. Hanzal (Boedker, Yandle). Po třetinách: 2:0, 3:1, 1:0. Rozhodčí: Pochmara, Rooney – Nansen, Nowak. Diváci: 10288.

Dnešní utkání vyznělo zcela jednoznačně pro domácí Islanders, kteří tak poráží Coyotes po několika letech, což je samozřejmě podmíněno i tím, že se tyto dva celky proti sobě moc často nepotkávají.

Ve třetí třetině jsme viděli už pouze jednu branku, kterou vstřelil po krásné kombinaci třetího útoku Isles Josh Bailey. Všichni hráči Ostrovanů ze třetí lajny si dnes připsali po třech bodech. Bailey zapsal 1+2, Grabner s Nielsem po třech asistencích, kapitán John Tavares zaznamenal 2 branky, Peter Regin 1+1.

V brance Coyotes se na třetí třetinu poprvé v sezóně objevil nový náhradní brankář Thomas Greiss, ani on nedokázal ale odvrátit zkázu Coyotes v dnešním zápase. Islanders vítězí 6:1!

59:36
    Shane Doan v samém závěru ještě vyloučen za vyhození puku mimo kluziště.

59:36
    Ribeiro je na ledě, Coyotes hrají v plném počtu.

59:19
    Nyní Tavares už pálil, Greiss se ale stihl přesunout a bravurním zákrokem domácímu kapitánovi hattrick znemožnit!

59:04
    Tavares mohl útočit na hattrick, nakonec si střelu rozmyslel.

58:35
    Kojoti se sice v oslabení dobře brání, Ostrované už ale góly střílet nepotřebují.

58:04
    Zbyněk Michálek získal puk hned na modré čáře a rázem vyhazuje.

57:36
    Opět se bude vylučovat, tentokrát na straně Coyotes, Mike Ribeiro je potrestán menším trestem za sekání.

56:56
    Vrbata se vytočil zpoza branky, jeho střelecký pokus z nulového úhlu si ale Nabokov pohlídal.

56:30
    Hostům ale nemůžeme upřít snahu s výsledkem ještě něco udělat.

55:49
    Po nečekaném odrazu puku od mantinelu se před Korpikoskim zjevila prázdná branka, finský forvard Coyotes ale pouze potvrdil herní nepohodu hostů, když prázdnou branku netrefil!