Třinec – Vítkovice 2:4 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Plzeň – Mountfield HK 2:0 (kon.)
Liberec – Zlín 0:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:2 (kon.) | Litvínov – Slavia 1:0 (2:0 po s.n.)
Pardubice – Sparta 3:5 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Mountfield HK
Neděle 01.12.2013, 16:00 • ČEZ Aréna Plzeň • Tipsport extraliga

57:57
    Květoň měl před sebou úplně odkrytou branku, ale netrefil!

56:06
    Hanzlík (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

53:00
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Další bleskově využitá přesilová hra domácích. Tentokrát Plzeň potřebovala třináct vteřin. VOJTĚCH MOZÍK vyslal od modré takovou dělovku, že málem protrhl síť Kantorovi branky. Asistence: Radek Duda, Pavel Kašpařík.

52:47
    Podražením se provinil Harant (MHK) a odchází si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

50:13
    René Vydarený (MHK) vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:34
    Hollweg (PLZ) je potrestán dvěmi minutami za nedovolené bránění a Mountfield bude hrát minutu a čtyřicet vteřin v pěti proti třem.

44:14
    Slovák (PLZ) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

34:41
    Indrák (PLZ) si odchází na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici za držení protihráče.

33:51
    Mertl (MHK) dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

32:28
    Lev přihrával Kratěnovi, ten střílel z první a trefil tyč!

22:57
    Vyloučen Jakub Lev (PLZ) na dvě minuty za napadení.

14:21
    Dnes už podruhé míří na tresnou lavici Peter Frühauf (MHK). Tentokrát se dopustil vražení na hrazení.

09:57
    Duda se hned po návratu z trestné lavice vydal do útoku, vyslal na Kantora jedovatou střelu, kterou nakonec zastavila tyčka.

07:44
    Mountfield si zahraje svoji první přesilovku. Vyloučen Radek Duda (PLZ) za krosček.

01:45
    Plzni na využití přesilové hry stačilo pouhých devět vteřin. Slovákovu střelu vyrazil hostující brankář pouze na hokejku TOMÁŠE VLASÁKA, který pálil do odkryté branky a nemýlil se. Asistence: Tomáš Slovák, Radek Duda.

01:34
    Je tady první vyloučení utkání. Na trestnou lavici zamířil Frühauf (MHK) na dvě minuty za nedovolené bránění.