Boston – Columbus 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
New Jersey – Buffalo 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Carolina – Vancouver 2:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:4 (kon.)
New Jersey Devils
1:0 (0:0, 0:0, 0:0)
Buffalo Sabres
Neděle 01.12.2013, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

64:09
    Devils právě vstřelili branku!
    Greene získal puk ve střením pásmu, před modrou jej předal STEVU BERNIEROVI, který si jej dovezl ke kruhu, tam zasekl a následnou střelou vymetl pavouky v levém horním rohu Enrothovy branky. Asistence: Andy Greene, Adam Henrique.

52:42
    Jhonas Enroth sebral jasný gól Zajacovi, který dostal puk od Jágra, jenže před hostující brankou nezvedl puk dostatečně přesně.

44:57
    Brian Flynn (BUF) – 2 minuty hákování.

33:32
    Dalším vyloučeným hráčem je Mark Fayne, který dostává 2 minuty za podražení.

31:08
    Druhá přesilová hra pro Buffalo, za podražení bude pykat Marek Židlický.

24:05
    Andrej Loktionov (NJD) – 2 minuty zdržování hry.

19:45
    Christian Ehrhoff (BUF) – 2 minuty nedovolené bránění.

19:20
    Eliáš dostal puk před brankoviště, skákající kotouč poslal na Enrotha, trefil však pouze tyč.

02:05
    Marcus Foligno si to rozdal s Ryanem Carterem, tvrdý direkt poslal útočníka Devils k ledu. Oba za to dostávají 5 minut.