PZ Kladno – Klášterec nO 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Jindř. Hradec 6:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – V.Popovice 4:0 (kon.)
Ústí n/L – Karlovy Vary B 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary B
Neděle 12.10.2014, 14:45 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Liga juniorů

V celém zápasu měli hosté nevýhodu v počtu hráčů Nastoupilo jich totiž jen 11. Od toho se odvíjela aktivnost domácích, kteří většinu času, hlavně v první třetině, byli stále u puku. Dostali se do vedení o které přišli v průběhu druhé třetiny. Ve třetí třetině byl zápas vyrovnaný a střely jsme viděli na obou stranách. Ovšem v té třetí třetině padaly branky opět pouze v prospěch Slovanu. Stav byl dlouhou dobu vyrovnaný 2:2. Až půl minuty před koncem utkání se podařilo dovést domácí celek do vedení Janu Huckovi, který tak zajistil Slovanu výhru a 3 body do tabulky. Nervozita vyvrcholila potyčkou u brány domácích, ale to již na stavu utkání nic nezměnilo. (17:03:54)

60:00

59:59
    Vyloučeni současně Jakub Truhlář (KVB) a Jaroslav Benda (UNL) na dvě minuty za hrubost.

59:59
    Strhla se bitka před bránou domácích.

59:52
    Hosté zkoušejí powerplay.

59:27
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Domácí se dostávají do vedení půl minuty před koncem zápasu! Střela od modré JANA HUCKA propadla až do brány hostí. Asistence Miroslav Straka

58:58
    Miroslav Straka střílí od modré, Frček tak tak stihl lapačkou vyrazit.

58:40
    Jan Hucek dostal přihrávku na modré čáře a zkouší ráznou střelu, tu má mezi betony Frček.

56:32
    Lukáš Vykouk projel celým hřištěm až na brankovou čáru, puk skončil ve výstroji Frčka.

56:31

56:15
    Jan Hucek vyhazuje až za Frčka.

55:51
    Kosina má nyní velký úkol ubránit oslabení a nemá to vůbec jednoduché.

54:31
    Vyloučen domácí Jaroslav Benda na dvě minuty za držení protihráče.

54:08
    Domácí využívají opět přesilové hry a vyrovnávají tak skóre na 2:2. Jan Hucek projel útočným pásmem, objel si bránu hostí přihrál Miroslavu Strakovi jehož střelu tečoval až za záda Frčka PETR STRNAD. Asistence: Miroslav Straka, Jan Hucek

53:49
    Ofsajd domácích.

53:18
    Oddechový čas pro hosty.

53:18
    Další přesilová hra domácích. Jan Priškin (KVB) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

52:33
    I po navrácení pátého hostujícího hráče na led zůstávají domácí v útočném pásmu.

51:38

51:32
    Jaroslav Benda se opřel do střely od modré, jeho střela skončila nad bránou Frčka.

50:50
    Domácí si přihrávají před bránou hostí, ovšem střely nemíří na bránu.

49:38
    Jan Kovka (KVB) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče. Domácí tak mají větší šanci k vyrovnání.

49:10
    Lukáš Vykouk přihrál těsně před bránu, kde dorážku chytá neprůstřelný Frček!

48:40
    Marek Klement našel odražený puk od mantinelu a ihned ho poslal na bránu hostů, kde byl připravený Frček.

48:00
    Zakázaného uvolnění se dopustili hosté.

46:26
    Dvě střely po sobě poslali domácí na Frčka, který neměl problém střely zneškodnit.

45:39
    Josef Klíma sám projel celým hřištěm až před Kosinu, ale vystřelil příliš pozdě na to aby Kosina nestihl zakročit.

45:17
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazuje se po pravici Kosiny.

44:47
    Nepřesnými přihrávkami domácí přichází o puk. Stále se tak vracejí do svého obraného pásma.

42:53
    Hosté jsou zamknuti v obranném pásmu, ale domácí si spíše nahrávají a mnoho nestřílí.

41:37
    Úspěšný zákrok si připsal nyní i Frček.

40:44
    Hosté opět aktivně začínají a posílají nebezpečnou střelu na Kosinu, ten byl úspěšný.

40:01

V druhé třetině byli aktivnější hosté. Je to vidět také na skóre 1:2 za kterého hráči odjeli po druhé části do kabin. Vary dokázaly využít přesilové hry ve 25. minutě. Nenasytní hosté dopravili kotouč po minutě do brány hostů podruhé. Dostali se tak do vedení a domácí i přes mnoho šancí v druhé půlce druhé třetiny nedokázali vyrovnat.
    Třetí třetina začne přibližně v 16:11.

40:00

38:25
    Ondřej Kopta měl nyní obrovskou šanci, najel si přímo před Frčka, ovšem betony hostujícího brankáře nepřekonal ani po dorážce.

37:00
    Roman Navarra před vlastní bránou zlomil hokejku a odjíždí na střídačku. Jeho spoluhráči se pouštějí na druhé straně do útoku.

35:54
    Opětovné zakázané uvolnění hostí.

35:20
    Marco Vrba střílí z kruhu, bránu jeho střela minula.

34:58
    Zakázané uvolnění hostí.

34:45
    Střelu Marka Klementa skončila v ochranné síti po vyražení Frčkem.

34:00
    Jakub Prejsa sám prokličkoval do útočného pásma kde s úhlu střílí na Kosinu, který vyráží střelu nad bránu.

32:43
    Marek Macek se podél mantinelu probojoval až k levému kruhu před Frčka, tam ho ale zblokoval obránce soupeře.

31:26
    Domácí se opět usadili v útočném pásmu a posílají řadu střel na hostujícího brankáře. Ten je však pozorný.

29:53
    Začátek druhé třetiny ovládají hosté, ale ke střele se dostávají i domácí. Frček měl nyní těžký úkol, který zvládl s klidnou hlavou.

28:49

26:57
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté se po minutě dostávají do vedení! Druhou branku dokázal po přihrávce Pavla Hubáčka umístit do svatyně domácích DAVID PRACHAŘ! Asistence: Pavel Hubáček

25:54
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté také využívají přesilové hry a vyrovnávají stav utkání na 1:1. Za záda Kosiny dostal kotouč JAN PRIŠKIN. Asistence: Josef Klíma

25:22
    Nedovoleného bránění se dopustil Martin Zdvořáček, odpyká si tak dvouminutový trest.

24:54
    Domácí opět kombinují u brány hostí. Ke střele je obrana Varů nepouští.

24:25

24:05
    Pavel Hubáček ujel sám do brejku a najel si až před Kosinu, který jeho střelu na poslední chvíli vyrazil.

23:26
    Hostům se daří již podruhé vyhodit až za Kosinu.

22:25
    Vyloučen opět hostující Dominik Beer na dvě minuty za podražení.

22:15
    Domácí mají výhodu.

21:50
    Marek Macek zkouší pozornost Frčka, který nezklamal.

20:55
    Do útoku se dostávají hosté, Kosina však nemusí zasahovat.

20:01

V první třetině jsme mohli vidět pouze jeden gól. Domácí dokázali skórovat ve dvanácté minutě, kdy Marek Macek využil přesilové hry. Většinu času byli na puku domácí, kteří vedli tempo hry. I přes mnoho času kterého v útočném času strávili za zády Frčka dopracovali pouze jednu střelu.

17:55
    Hosté se snaží vyvést puk alespoň z obranného pásma, ovšem se jim to nedaří.

16:07

15:26
    Marco Vrba podal přesnou přihrávku na Jana Hucka, který střílí! Jeho střela však našla pouze betony Frčka.

14:40
    Stanislav Vávra (KVB) střílí od modré na Kosinu, který má puk pod kontrolou.

13:55
    Vary se dlouho v útočném pásmu neudrželi, opět útočí Slovan.

13:00
    Po vhazování po levici Kosiny dostal přihrávku Ota Bezděk, který vystřelil. Jeho střelu má Kosina ve svojí lapačce.

12:54
    Zakázané uvolnění domácích.

11:25
    Domácí využívají přesilové hry a dostávají se do vedení. Přihrávku od modré převzal zkušeně MAREK MACEK a dostrkal tak puk až za záda Frčka. Asistence: Jaroslav Benda, Ondřej Kopta

10:59
    Domácí zaujali přesilovkové postavení, zatím nestřílí.

10:17
    Vyloučen hostující Dominik Beer za krosček. Odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

10:10

09:35
    Jakub Krejsa (KVB) střelil první střelu na Kosinu, který s ní neměl žádný problém.

08:52
    Domácí nepouštějí hosty přes střední pásmo, ale k mnoha střelám se nedostávají.

07:31
    Petr Strnad nahodil před bránu, kde neměl žádného spoluhráče aby střelu usměrnil do brány.

05:36
    Vyhození hostů skončilo jejich zakázaným uvolněním.

05:33
    Hraje se již více než pět mnut a hosté se s pukem ještě nepodívali do útočného pásma.

05:05
    Frček opět zasahuje, proti střele z kruhu.

04:27
    Puk vyhozen mimo ledovou plochu. Vhazuje se v obranném pásmu Varů.

03:47
    Po další střele Slovanu se vhazuje po pravici Frčka.

02:57
    Miroslav Straka zkouší tvrdou ránu od modré, v cestě byl ale hostující obránce.

01:48
    Domácí střílí od modré, Frček vyráží!

00:44
    Domácí se ujali puku a míří do útočného pásma.

00:01

HC Slovan Ústí nad Labem: Kosina – Vykouk, Straka, Koval, Řídel, Hucek, Kopta, Navarra, Benda, Macek, Kašek, Trončinský, Jindřich, Strnad, Vrba, Zdvořáček, Klement
    Trenér: Vít Borůvka

HC Energie Karlovy Vary "B": Frček (Harakal) – Binias, Truhlář, Kovka, Priškin, Prachař, Klíma, Krejsa, Hubáček, Vávra, Bezděk, Beer
    Trenér: Milan Čejka

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Milan Armstark, Martin Kopáč.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:45.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 12. Macek (Benda, Kopta), 55. Strnad (Straka, Hucek), 60. Hucek (Straka) – 26. Priškin (Klíma), 27. Prachař (Hubáček)

HC Energie Karlovy Vary B: Frček (Harakal) – Binias, Truhlář, Kovka, Priškin, Prachař, Klíma, Krejsa, Hubáček, Vávra, Bezděk, Beer

Rozhodčí: Kamil Hlinka – Milan Armstark, Martin Kopáč