NY Rangers – Arizona 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 1:4 (kon.) | Ottawa – New Jersey 4:5 (1:2 po s.n.)
Nashville – Anaheim 5:1 (kon.) | Minnesota – Columbus 3:2 (kon.) | Chicago – Florida 3:2 (kon.)
Vancouver – Washington 2:3 (kon.) | San Jose – Los Angeles 1:4 (kon.)
Minnesota Wild
3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
Columbus Blue Jackets
Pátek 23.10.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

28:09
    Cody Goloubef udělal během několika sekund hned dva fauly a rozhodčí oba viděli! Dostává tedy trest na 2+2 minuty a domácí mají velkou šanci strhnout vedení na svou stranu.

18:32
    Thomas Vanek sekl Atkinsona a jde na trestnou lavici. Columbus bude hrát druhou přesilovku.

14:52
    Bude se poprvé vylučovat. Domácí Justin Fontaine dostal dvě minuty za hákování.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 6. Parise (Suter), 26. Niederreiter (Spurgeon, Koivu), 32. Vanek (Zucker, Spurgeon) – 11. Wennberg (Goloubef, Atkinson), 20. Dubinsky (Atkinson, Murray)

Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Folin, Scandella – Pominville, Granlund, Parise (A) – Niederreiter, Koivu (C), Zucker – Fontaine, Coyle, Vanek – Carter, Haula, Porter. Trenér: Mike Yeo
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Savard, Johnson, Prout, Tjutin, Murray, Goloubef – Foligno (C), Johansen, Saad – Jenner (A), Dubinsky (A), Hartnell – Atkinson, Wennberg, Calvert – Clarkson, Campbell, Karlsson. Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Kimmerly, Lee – Cvik, McElman

Diváci: 18650