Chabarovsk – Omsk 2:4 (kon.) | Vladivostok – Barys 6:3 (kon.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Čerepovec – Minsk 0:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.) | Petrohrad – Magnitogorsk 5:3 (kon.)
Viťaz – Kazaň 3:2 (kon.) | Spartak Moskva – Ufa 3:1 (kon.) | Záhřeb – Soči 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Jaroslavl 0:1 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:5 (0:3, 0:1, 0:1)
HC Dinamo Minsk
Pátek 11.12.2015, 17:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:53:18)

Minsk dokázal zvítězit i ve třetí třetině a zaslouženě si po výsledku 5:0 připisuje všechny tři body. Čerepovec nepodal vůbec dobrý výkon a zůstává na dně tabulky.

59:43
    Hokejisté Čerepovce zakládají pravděpodobně poslední útok utkání.

59:09
    Kotouč je až u branky Smirjagina. Minsk i toto oslabení zvládá na výbornou.

58:30
    Minsku se podařilo osvobodit. Kotouč je ve středním pásmu. Domácí se dnes gólu pravděpodobně nedočkají.

58:03
    Oddechový čas pro hosty.

58:03
    Šefer vystřelil od modré čáry a Glass toho moc neviděl. I přesto však dokázal tento pokus zneškodnit.

57:46
    Domácí se usadili v útočném pásmu a snaží se něco vymyslet.

56:13
    Tohle do hokeje nepatří. Komarov zezadu tvrdým krosčekem fauloval a je vyloučen do konce utkání. Čerepovec má šanci vstřelit alespoň čestnou branku.

56:00
    Obraz hry se v posledních střídáních vůbec nemění. Hokejisté Minsku pravděpodobně šetří síly na další zápasy.

55:06
    Čerepovec se dlouho drží v útočném pásmu, ale v posledních chvílích hraje převážně okolo mantinelů.

54:00
    Obrana Minsku nepůsobí ve třetí třetině dobrým dojmem, kdyby nebyl v brance Glass, určitě by již inkasovala.

52:55
    Glass podává velice dobrý výkon a pravděpodobně dnes udrží čisté konto. Tentokrát si poradil se střelou Trunjova z pravé strany.
    51:39 Matt ELLISON - 0:5

51:39
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Minsk přesilovou hru využívá. Cheechoo našel z levé strany u protější tyče stát MATTA ELLISONA, který pohotově nasměroval kotouč do branky. Asistence: Jonathan Cheechoo, Konstantin Kolcov.

51:00
    Chybí tomu však střela na branku. Smirjagin ještě nemusel zasahovat.

50:39
    Hokejisté Minsku se usadili v útočném pásmu a mají silný tlak.

50:19
    Minsk si zahraje přesilovou hru. Vyloučen je na dvě minuty Buchněvič. Dočkáme se páté branky?

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 6. Matěruchin (Pavlovič, Filičkin), 11. Matěruchin (Stepanov, Kaljužnij), 19. Cheechoo (Vesce, Gunderson), 22. Cheechoo (Vesce, Krajíček), 52. Ellison (Cheechoo, Kolcov)

Severstal Čerepovec: Štěpánek (22. Smirjagin) – Kudako, Němec, Karlsson, Chochlov, Dorofejev, Šefer, Popov – Trubačjov, Vovčenko, Buchněvič – Berdnikov, Monachov, Nikoncev – Vicharev, Kagarlickij, Trunjov – Krjukov, Kazakovcev, Děmagin, Skorochodov
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Šinkevič, Bailen, Filičkin, Krajíček, Gunderson, Znacharenko – Kaljužnij, Matěruchin, Stepanov – Ellison, Vesce, Cheechoo – Drozd, Meleško, Komarov – Kolcov, Pavlovič, Michajlov

Rozhodčí: Bukin, Vasiljev – Nazarov, Palei