Magnitogorsk – N.Novgorod 2:1 (1:0 po s.n.) | Čeljabinsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | Ufa – Minsk 4:3 (kon.)
Toljatti – Jekatěrinburg 0:2 (kon.) | Kazaň – Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Jokerit – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Petrohrad – Chabarovsk 1:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Vladivostok 5:4 (1:0 po s.n.)
Riga – Novokuzněck 4:3 (po pr.)
po s.n. (1:0)
Spartak Moskva
5:4 (4:2, 0:0, 0:2 - 0:0)
Admiral Vladivostok
Pátek 15.01.2016, 17:30 • Sokolniki • KHL

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:15:06)

Československá stopa v utkání:

Lukáš RADIL (SPA) 1+1 1 střela, čas na ledě 23:41

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Spartak Moskva: 27

Admiral Vladivostok: 37

Bod navíc si nakonec připisují domácí hokejisté, kteří jsou určitě spokojenější. V dnešním utkání totiž rozhodně nebyli lepší a nakonec i se štěstím zachránili remízu, tím pádem i prodloužení či nájezdy, v nichž se nakonec Spartak mohl radovat z vítězství.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Spartak Moskva.
    Autorem vítězné branky je GLEB KLIMENKO.

1:0
    Konstantin GLAZAČEV neproměňuje, Nalimov vyráží vyrážečkou.

1:0
    Gleb KLIMENKO proměňuje střelou nad lapačku.

Samostatné nájezdy začínají.

Je to tak, v prodloužení se nerozhodlo, za stavu 4:4 tak přijdou na řadu samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Poslední minuta prodloužení, s největší pravděpodobností nás čekají samostatné nájezdy.

63:36
    Dmitrij Lugin je sice "při chuti", jenže při tom zapomíná přihrávat a byť nyní obešel dva obránce Spartaku, na to třetím stejně ztroskotal.

63:18
    Asi těžko čekat, že se rozhodně v prodloužení, když oba týmy v podstatě vůbec nestřílí...

62:36
    Casey Wellman unikl po pravé straně, jenže pak přihrál Šmeljovovi pouze "na paty".

62:00
    Hraje se zatím stále bez přerušení, domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.

60:29
    V první útočné akci domácí, ale ti ani nevystřelili na branku.

60:01

Prodloužení začne za pár minut.

Je dobojováno, oba týmy se poperou o vítězství buď v pětiminutovém prodloužení, případně v samostatných nájezdech. Spartak ve třetí třetině doslova propadl a lehce ztratil dvoubrankový náskok z první části. V samém závěru pak mohli domácí klidně ještě inkasovat, ale podržel je gólman Ivannikov.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Puk ve středním pásmu, prodloužení se nevyhnutelně blíží.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:39
    Závěr třetí třetiny opět v režii hostů, Spartak nakonec bude rád, když to dotáhne alespoň do prodloužení.

58:00
    Sajustov ve vyložené šanci netrefil na levé straně puk!

56:02
    Ugarov a po něm i Dugin se dostali do zakončení, ale Ivannikov dvakrát výtečně zasáhl.

55:39
    Hosté pronikají do třetiny soupeře po pravé straně, ale nikdo v bílém nezakončil.

55:00
    Posledních pět minut třetí třetiny, pokud gól nepadne, čeká nás prodloužení.

54:41
    Spartak rozehrává, nahozený puk do třetiny Admiralu získávají hosté.

52:41
    Přesto jsou hosté téměř vzápětí zpět ve třetině soupeře.

52:19
    Jegor Dugin najíždí z levé strany před Ivannikova, zkouší ho překvapit z úhlu, což se mu ale nedaří.

51:56
    Rozehrávka Admiralu zpoza branky Nalimova.

51:12
    Spartak nyní musí bránit, Admiral je lepší a nepouští domácí do svého pásma.

50:08
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají! Admiral v posledních minutách svého soupeře přehrává a odměnou je mu smazání dvoubrankového náskoku, čtvrtý gól hostů dává z pravé strany VIKTOR ALEXANDROV. Asistence: Alexej Ugarov.

49:00
    Spartak se nikam nežene, po přečkaném oslabení jako by pomýšlel hlavně na udržení výsledku.

48:27

47:28
    Dělovka Zemčjoňoka z levé strany, ale puk orazítkoval pouze hrazení za brankou domácích.

47:21
    Admiral zůstává v útočném pásmu, domácí se stále brání.

46:59
    Jenže Spartakovci vyhazují puk ze třetiny.

46:48
    A přesilovou hru nyní mají hosté, kteří tak mohou pomýšlet na vyrovnání!

46:37

46:27
    Jevgenij Bodrov putuje za hákování na trestnou lavici, poměr sil na ledě se vyrovná.

45:56
    Hosté jsou již ve čtyřech.

45:41
    Lukáš Radil se dostal na pravé straně ke střele, ale příliš blízko brance soupeře, puk je ztečován vysoko nad.

45:13
    Gilroy ho zaváží po pravé straně zpět.

45:02
    Puk míří ze třetiny Admiralu.

44:37
    Hosté jsou ve třech! Geoffrey Kinrade dostává dvouminutový trest za podražení.

43:56
    Arťom Podšenďjalov dostává dvouminutový trest za hákování a domácí si zahrají přesilovou hru.
    43:36 Michajl FISENKO - 4:3

43:36
    Dlouhá, ale výborná rozehrávka hostů, puk přebral ve středním pásmu MICHAJL FISENKO, který se dostal za obranu Spartaku a ač byl zřejmě faulován, dokázal skórovat. Asistence: Jonathan Blum a Oskars Bartulis.

43:11
    Souboj ve středním pásmu, hosté úspěšnější.

42:59
    Nedorozumění defenzivy Spartaku a ke střele se dostal z mezikruží Blum, skvělý zákrok Ivannikova!

42:09
    Nalimov skočil po puku, který se povaloval před jeho brankovištěm a přerušil hru.

41:12
    Na druhé straně se Bodrov snaží zakončit, ale jeho pokus je zablokován.

40:36
    Vhazování po levici Ivannikova, hosté získávají puk a hned pálí, střela z pravé strany, od modré čáry, však zamířila mimo.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:17.

Klakson ukončil druhou dvacetiminutovku, v níž však gól nepadl. K vidění bylo hodně vyloučených a z toho vyplývajících přesilových her a oslabení, ale skóre se v této části zápasu nepohnulo.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:11
    37:08 Gilroy se při přesilové hře neprosadil

37:08
    Gilroy již nechtěl znovu někam přihrávat, tak z levé strany vypálil na branku Admiralu, ale Nalimov si prostor u své tyčky pohlídal.

36:49
    Spartak sice stále v útočném pásmu, ale zatím to je spíše takové statické.

36:11
    Spartak si zahraje přesilovou hru, Alexander Gorškov dostává dvouminutový trest za sekání.

Dnešní utkání sleduje 6054 diváků.

34:48
    Spartak opět v útočném pásmu, Nalimov musel zasahovat.

34:02
    Útočné akce Admiralu jsou zatím v této části nebezpečnější, než domácích.

33:26
    Spartak nyní bojuje v útočném pásmu.

33:19

32:08
    Jevgenij Bodrov "nastartoval" do brejku, ale puk byl příliš rychlý, to nešlo stihnout, je třeba otočit zpátky.

31:51
    Domácí dostávají puk ze třetiny.

31:19
    Opět se vylučuje, na trestnou lavici míří Gilroy, hosté si zahrají další přesilovou hru.
    31:02 Šance Ugarova, který však Ivannikova neprostřelil.

31:02
    Nepřesná rozehrávka Spartakovců, dopředu jdou hosté, Ugarov vzal vše na sebe, ale trefil pouze Ivannikova.

30:00
    Je za námi polovina utkání, v němž domácí stále vedou o dva góly díky "divokému" závěru první dvacetiminutovky.

29:47

29:22
    Ivannikov nyní zasáhl do přihrávky před branku, to byl parádní zákrok domácího gólmana.

28:51
    Hosté v útočném pásmu, Lugin pálí z pravé strany, puk končí vedle branky.

27:47
    Gleb Klimenko dostává dvouminutový trest za vysokou hůl, hosté si zahrají přesilovou hru.

27:01
    Puk za brankou Admiralu, hosté bleskově rozehrávají.

26:01
    Alševskij pálí z pravé strany, ale Ivannikov srazil jeho puk nad branku.

25:17

24:12
    A nyní na druhé straně zasahuje Ivannikov, který přerušuje hru.

23:45
    Domácí si vytvořili šanci při vlastním oslabení, Nalimov ale vyráží.

23:17
    A dlouho se v plném počtu nehrálo, hosté si nyní zahrají přesilovou hru.

22:58

22:19
    Admiral dostává puk ze třetiny, domácí se nemohou při přesilové hře prosadit.

21:42
    Konstantin Makarov se dostal při vlastním oslabení do brejku, ale Ivannikov jeho pokus srazil nad branku.

20:58
    Alexander Gorškov oslabuje svůj tým, Spartak si zahraje přesilovou hru.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:27.

První třetina nabídla poměrně atraktivní hokej, což dokumentují i góly, kterých padlo hned šest! Spartak se dostal do dvoubrankového náskoku díky parádní poslední minutě, kdy soupeři nasázel dva góly.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:44
    Spartak právě vstřelil branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ RADIL. Asistence: Alexander Mereškin a Konstantin Glazačov.
    19:28 Casey WELLMAN - 3:2

19:28
    Hosté ztratili puk v útočném pásmu, do brejku se dostal Leščenko, jehož střelu ještě Nalimov vyrazil, na dorážku CASEY WELLMANA již ale nedosáhl. Asistence: Vjačeslav Leščenko a Sergej Šmeljov.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:43
    18:03 Dmitrij SAJUSTOV - 2:2

18:03
    To je nepříjemné z pohledu domácího týmu, hosté se prosazují při přesilové hře, autorem vyrovnávacího gólu je DMITRIJ SAJUSTOV. Bez asistence.

17:23
    Hosté jsou již alespoň ve čtyřech.

17:02
    Nalimov chytá střelu z pravé strany, bude se vhazovat po jeho levici.

16:43
    A pozor, hosté špatně střídají a domácí budou mít výhodu přesilové hry pět na tři!

16:02
    Vhazování po levici Nalimova, domácí diváci si žádají "šájbu".

15:49
    Nyní se ale vlastní nepřesností o útočné pásmo sám připravuje.

15:40
    Spartak od úvodních sekund v útočném pásmu.

15:23
    Vylučuje se, na trestnou lavici putuje Dmitrij Lugin za hákování.

15:00
    Posledních pět minut první třetiny před námi, hosté útočí.

13:52
    Hosté rozehrávají z vlastní třetině, je to nahozený puk za branku Ivannikova.

13:02
    Spartak nyní aktivnější, hosté se pouze brání ve vlastní třetině.
    11:09 Sergej ŠMELJOV - 2:1

11:09
    SERGEJ ŠMELJOV se ocitl na pravé straně zcela sám a parádní střelou překonává z blízka Nalimova v brance Admiralu. Asistence: Dmitrij Korobov.

10:52
    Spartak v útočném pásmu.

10:12

08:20
    Hosté využívají přesilovou hru, když puk do branky doslova dotlačil DMITRIJ LUGIN. Asistence: Michajl Fisenko a Oskars Bartulis.

08:12
    Sergej Šmeljov dostává dvě minuty a hosté si zahrají přesilovou hru pět na tři.

07:58
    Puk ve středním pásmu, nakonec končí na jedné ze střídaček, bude se vhazovat ve střední třetině.

07:10
    Hosté se zatím nedokáží dostat do útočného pásma.

06:22
    Domácí špatně střídali a budou hrát v oslabení.

05:38
    Puk za brankou Admiralu, hosté jdou dopředu.

04:43
    Domácí se ujímají vedení, první gól dává ALEXNDER MEREŠKIN. Asistence: Lukáš Radil a Jaroslav Dyblenko.

04:24
    Alexej Kirillov pálí od modré, z pravé strany, ale orazítkoval pouze hrazení za brankou.

04:11
    Nalimov zasahuje, puk svírá ve své lapačce, hra přerušena, bude se vhazovat ve třetině Admiralu.

03:28
    Hraje se dlouho bez přerušení, puk ve třetině Spartaku, hrají však domácí.

02:45
    Hosté zkoušejí zaútočit po levé straně.

01:02
    Nahozený puk za branku Spartaku, domácí mohou rozehrát.

00:01

Utkání za malý okamžik začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Lukáš Radil působí od letošní sezóny ve Spartaku Moskva, a ve své premierové sezóně nasbíral už 25 bodů! Český reprezentant se představí dnes v zápase s Vladivostokem, dokáže bodovat?

Posted by KHL CZ/SK on Friday, January 15, 2016

Spartak Moskva: Ivannikov (Siňjagin) – Dyblenko, Valentěnko, Kirillov, Gilroy, Korobov, Provolněv, Jermakov – Glazačov, Radil, Mereškin – Bodrov, Levickij, Klimenko – Wellman, Leščenko, Šmeljov – Ipatov, Šafigulin, Li

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis, Kinrade, Zemčjoňok, Kosmačjov, Lisov, Mnacjan – Ugarov, Alexandrov, Dugin – Fisenko, Lugin, Gorškov – Kuzněcov, Podšenďjalov, Makarov – Sajustov, Jakovlev, S. Alševskij

Rozhodčí: Lavrenťjev, Cyplakov – Michel, Strelcov.

V pořadí Východní konference se Admiral drží vysoko, konkrétně na čtvrtém místě! Na svém kontě má pětaosmdesát bodů, což je o jedenadvacet bodů více, než má Spartak Moskva! Do dnešního zápasu tak Admiral vstupuje v pozici favorita, k čemuž ho opravňuje i bilance z posledních zápasů – Admiral z posledních pěti zápasů jen jednou prohrál!

Moskevskému Spartaku patří umístění ve spodní části tabulky. Aktuálně se nachází na jedenáctém místě v Západní konferenci, horší jsou již jen Dinamo Riga, Viťaz a Severestal Čerepovec. Na příčky, zajišťující play-off, ztrácí Spartak již devět bodů. Po výhrách na ledě Viťazu (6:3) a Záhřebu (2:1) přišlo opět vystřízlivění v podobě dvou porážek se Slovanem Bratislava (0:4) a Záhřebem (1:4).

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části KHL, v němž SPARTAK MOSKVA přivítá na svém stadionu ADMIRAL VLADIVOSTOK.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 5. Mereškin (Radil, Dyblenko), 12. Šmeljov (Korobov), 20. Wellman (Leščenko, Šmeljov), 20. Radil (Mereškin, Glazačov), rozh. náj. Klimenko – 9. Lugin (Fisenko, Bartulis), 19. Sajustov, 44. FIsenko (Blum, Bartulis), 51. Alexandrov (Ugarov)