Monaco – Rennes 3:0 (kon.) | Nancy – Nantes 1:1 (kon.) | Lorient – Lille 1:0 (kon.)
Bordeaux – Angers 0:1 (kon.) | Dijon – Méty 0:0 (kon.) | Toulouse – Guingamp 2:1 (kon.)
AS Monaco
3:0 (1:0)
Stade Rennes
Sobota 17.09.2016, 17:00 • Stade Louis II., Monako • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 5. kolo

Máme u konce zajímavé utkání, které rozhodly konce poločasů. Ve 42. minutě otevřel skore monacký navrátilec z hostování Falcao, konec druhé půle patřil Lemarovi, který nejprve v 88. minutě skluzem poslal míč do sítě, poté krásnou střelou z dálky přidal druhý svůj gol. Monako bere tři body za tří brankové vítězství. Já Vám děkuji za pozornost a u dalšího přenosu na přečtenou! (18:53:30)

90+5

90+5
    Roh zahrál Saïd, ale jen na kopačky domácího celku.

90+4
    Saïd zahrával přímý volný kop, Jemerson hlavou tečoval míč na roh.

90+3
    Před vápnem domácích je faulován Baal.
    90+2. Thomas LEMAR - 3:0

90+2
    Monaco právě vstřelilo branku!
    N´Doram přiťukl míč THOMASI LEMAROVI, který levačkou střílí nádhernou branku z nějakých 30 metrů a během 90 vteřin přidává svou druhou branku v tomto utkání!

90+1
    Střelec branky Lemar u rohového praporku drží míč a nikam nespěchá.

90
    Nastavují se 4 minuty nad rámec hrací doby.
    89. Thomas LEMAR - 2:0

89
    Centr z pravé strany poslal na THOMASE LEMARA, který skluzem poslal míč za záda bezmocného Costila, nejspíše rozhodl o osudu tohoto utkání.

88
    Domácí nespěchají s útokem. V tomto ji docela pomáhají hráči Rennes, kteří nenapadají.

87
    Tvrdý zákrok předvedl ve vzduchu Glik, míč skončil v autu.

86
    U postranní čáry tancoval na míči Bensebaini, ale díky těmto tanečkům poslal míč za čáru.

85
    Dlouhý pas od Erasmuse nechal Subašič dokutálet za brankovou čáru.

84
    Jako horký brambor si nyní hráči domácího celku přehazovali kapitánskou pásku, ta nakonec zůstala na rameni Subašiče.

83
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Kévin N'Doram.

82
    Na středu hřiště Lemar krásně obehrál Erasmuse, následně přihrál Carrillovi, ten o míč přišel tvrdým zákrokem Fernandese.

Václav Soukup

Branky: 43. Falcao (A. Touré), 89. Lemar (Carrillo), 90+2. Lemar (N'Doram)

Karty:   51. Traoré (ASM) – 52. Sio (REN)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 10:2. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 13:10.
    AS Monaco: Subašić (C) – A. Touré, Jemerson, Glik, Raggi – Traoré (62. B. Silva), Moutinho, Fabinho, Lemar – Germain (83. N'Doram), Falcao (78. Carrillo).
    Náhradníci: De Sanctis – A. Diallo, B. Silva, N'Doram, Carrillo, Boschilia, Mbappé Lottin.

Stade Rennes: Costil – Zeffane (76. Erasmus), Mexer, Mendes (C), Bensebaini – Danzé, Fernandes, André, Baal – Ntep (60. Saïd), Sio (60. Diakhaby).
    Náhradníci: Nardi – Henrique, Hunou, Prcić, Erasmus, Saïd, Diakhaby.

Rozhodčí: F. Schneider – D. Zitouni, N. Henninot