Lazio – Pescara 3:0 (kon.) | Neapol – Bologna 3:1 (kon.)
SSC Neapol
3:1 (1:0)
Bologna FC
Sobota 17.09.2016, 20:45 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A • 4. kolo

Tak za sebou máme celých devadesát minut a domácí nakonec zaslouženě berou všechny tři body – za Bolognu sice krásnou ranou chvíli po poločase srovnal Verdi, ale vše rozsekl střídající Milik! Ten nejprve povedeným lobem vrátil svému celku vedení, aby následně pečetil výhru pěknou střelou z hrany vápna k tyči – hosté navíc dohrávali v deseti, protože byl vyloučen zcela po právu Krafth. Ode mne je to dnes vše, loučím se a přeji Vám pěkný zbytek víkendu. (22:40:54)

90+3

90+3
    A to samé platí i v poslední nastavené minutě, Neapol už si užívá ovací svých fanoušků a hosté se už asi vidí v kabině.

90+1
    Nastaveny jsou nakonec tři minuty a ty se asi odehrají na polovině hostů, kteří už jenom brání a nesnaží se ani nijak aktivně získat míč.

89
    Už do konce zbývá jen pár minut a je hotovo – tohle už si domácí ekipa vzít nenechá a Bologna tak letos poprvé prohraje.

87
    Teď už domácí drží míč sami a kontrolují konec zápasu na vlastní polovině za potlesku zaplněného stadionu!

85
    Domácí už zápas pouze dohrávají a nechávají Bolognu hrát s míčem, ovšem děje se tak pouze kolem půlky a tak z toho žádné nebezpečí nekouká.

83
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Vasilis Torosidis, přichází Adam Masina.

83
    Ale Insigne z následného přímáku pálil pouze do zdi, takže bude následovat pouze rohový kop pro Neapol.
    81. Červená karta Kraftha.

81
    Tak Bologna dnes už asi opravdu dohrála! Zieliński šel sám na bránu a byl zezadu sražen kousek před vápnem Krafthem, který je ihned vyloučen.

80
    Tak teď už by to domácí asi měli vydržet, Milik jim tak dost možá vystřelil další cenné tři body.
    78. Arkadiusz MILIK - 3:1

78
    Neapol právě vstřelila branku!
    Tak ARKADIUSZ MILIK je znovu hrdinou a miláčkem davů na San Paolu! Polský šutér dostal míč zády k bráně a dokázal se s ním dostat do ideální prostoru – z hrany vápna pak vypálil po zemi přesně k tyči a Da Costa se dnes už potřetí natahoval marně!

76
    Tak toto byla obrovská šance Lorenza Insigneho! Ten dostal parádní pas od nově příchozího Allana za celou obranu, ale z voleje poloprázdnou bránu přestřelil!

74
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Jorginho, přichází Allan.

74
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Ladislav Krejčí, přichází Luca Rizzo.

72
    Teď to zkoušel dopředu Donsah, ale ani ten se nedostal do šance, protože před ním dobře zasáhl Koulibaly.

70
    Domácí se i nadále snaží hrát, aby hosté náhodou opět nesrovnali, tak uvidíme, jestli tým kouče Donadoniho něco vymyslí.

Ondřej Hradecký

Branky: 14. Callejón (L. Insigne), 68. Milik (Hamšík), 78. Milik (Allan) – 56. Verdi (Nagy)

Karty:   10. Taïder (BLG)   81. Krafth (BLG)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 10:3. Střely mimo: 6:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:7.
    SSC Neapol: Reina – Hysaj, Albiol, Koulibaly, Strinić (67. Ghoulam) – Piotr Zieliński, Jorginho (74. Allan), Hamšík (C) – Callejón, Gabbiadini (61. Milik), L. Insigne.
    Náhradníci: Rafael Cabral, Sepe – Giaccherini, Allan, Ch. Maggio, D. Mertens, Maksimović, Rog, Ghoulam, Diawara, Tonelli, Milik.

Bologna FC: A. Da Costa – Krafth, Gastaldello, Oikonomou, Torosidis (83. Masina) – Taïder, Nagy (61. Donsah), Džemaili – Di Francisco, Verdi, Krejčí (74. Rizzo).
    Náhradníci: Sarr, Ravaglia – Morleo, Pulgar, Mounier, M'Baye, Donsah, Maietta, Rizzo, Masina, Floccari, Helander.

Rozhodčí: Doveri – Giallatini, Tegoni