Olomouc B – Zlínsko 3:0 (kon.) | Líšeň – Vyškov 0:1 (kon.) | Hulín – Zlín B 2:1 (kon.)
Blansko – Petřkovice 1:5 (kon.) | Hlučín – HFK Olomouc 1:1 (kon.) | Mohelnice – Třebíč 3:0 (kon.)
SK Spartak Hulín
2:1 (1:0)
FC Zlín B
Sobota 17.09.2016, 15:30 • Sportovní areál města Hulín, Hulín • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

90+8

90+8
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Šrom, přichází Uličný.

90+1
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín B: ze hřiště odchází Stuchlík, přichází Kolář.

81
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Postava, přichází Minář.

79
    Žlutou kartu dostává Vašulka (FC Fastav Zlín B).

75
    Zlín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VÍT MLYNEK.

63
    Hra se nám přerušuje z důvodu silného deště!

60
    Máme za sebou hodinku hry a domácí vedou v poklidu o dvě branky. V Hulíně stále silně prší a tak vidíme hru spíše plnou soubojů než nějaké pěkné kombinace.
    56. MATOUŠEK - 2:0

56
    Hulín právě vstřelil branku!
    Tak tohle nevypadá pro hostující tým vůbec dobře! Z ničeho nic se dostal ke střele z hranice šestnáctky TOMÁŠ MATOUŠEK, který prostřelil vše co mu stálo v cestě a posílá svůj tým do dvoubrankového vedení – 2:0!

55
    V Hulíně se silně rozpršelo a hráči to budou mít v následujících minutách velmi těžké.

53
    V posledních minutách vidíme fotbal plný nepřesností a faulů.

48
    Po krátkém závaru v malém vápně se podařilo jednomu z hráčů Hulína odkopnout míč mimo šestnáctku.

48
    Na druhé straně můžou hosté zahrozit z rohového kopu.

47
    Exekutor standardní situace však míč netrefil ideálně, jelikož míč zamířil vysoko nad branku soupeře.

46
    Domácí tým má hned z úvodu výhodu standardní situace z velmi dobré pozice.

46

Máme za sebou první poločas utkání mezi Hulínem a rezervou Zlína. V úvodě zápasu byl mírně lepší hostující tým, ale postupem čase převzal iniciativu domácí celek a stal se lepším na hřišti. Vypracoval si velké množství hlaviček a taktéž tři velké šance, z nichž jedna skončila brankou. Druhý poločas začne přibližně v 16:34.