Twente – Den Haag 4:1 (kon.) | Arnhem – GA Eagles 2:0 (kon.) | Kerkrade – Heerenveen 0:3 (kon.)
Willem II – Excelsior 1:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:0 (0:0)
Go Ahead Eagles
Sobota 17.09.2016, 19:45 • Gelredome, Arnhem. • Nizozemská Eredivisie • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy zase nashledanou. (21:40:11)

Statistiky utkání

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:10.

A taky se tak děje. Vitesse dnes nehrálo tak dobře, ale na tři body to stačilo. Během dvou minut se totiž prosadili Ricky van Wolfswinkel a Lewis Baker. Domácí celek si tak připisuje povinné tři body.

90+4

90+3
    Rozhodčí píská ještě jeden faul, kterého se domácí dopustili na levé straně. Po této akci bude utkání nejspíše ukončeno.

90+2
    Ještě jednou se mohlo měnit skóre. Po závaru se dostal míč na penaltu k Ricky van Wolfswinkelovi, který ale levačkou branku vysoko přestřelil.

90+1
    Začíná první minuta nastavení z celkových tří. Nejspíše uvidíme jen dohrávku a nic převratného se nestane.

89
    Tvrdý zákrok předvedl na polovině hřiště jeden z hostů, jenž loktem poslal k zemi jednoho z domácích. Následuje standardní situace.

87
    Na hřišti nyní leží jeden z domácích hráčů, který se nejspíše poranil v nějakém vzdušném souboji. Drží se za obličej a spěchají k němu domácí ošetřovatelé.

85
    Hraje se ve středu travnaté plochy a čeká se jen na uplynutí času. Hráči obou celků by se rádi viděli v kabině. Eagles byli dnes naprosto bezbraní.

84
    Nyní se utkání spíše dohraje. Hosté kombinují na obranné polovině a nevypadá to, že by se směrem dopředu nějak výrazně hnali.

82
    Celek z Arnhemu se již do útoku nežene a u míče jsou také hosté, kteří ve druhém poločase nebyli u balonu téměř vůbec.

80
    Střídání v týmu Go Ahead Eagles: ze hřiště odchází Kevin Brands, přichází Sinan Bytyqi.

80
    Dvě rychlé branky rázem změnili obraz hry. Už to není tak bezhlavé a neúspěšné snažení. Domácí si jdou pro tři body.
    78. Lewis BAKER - 2:0

78
    Arnhem právě vstřelil branku!
    Smůla prolomena! Van Bergen našel ve vápně volného LEWISE BAKERA, který nic nevymýšlel a tvrdou ránou poslal míč pod břevno hostující branky!

77
    Domácí ožili. Jeden z hráčů si naběhl po levé straně do šance, ale střelou na zadní tyčku branku jen těsně minul!
    76. Ricky van Wolfswinkel - 1:0

76
    K penaltovému puntíku se postavil nejzkušenější domácí RICKY VAN WOLFSWINKEL, který se krátce rozeběhl a dělovkou o břevno dal první branku tohoto utkání!