Sparta Rotterdam – Willem II 2:2 (kon.) | Utrecht – GA Eagles 3:0 (kon.) | Eindhoven – Heracles 1:1 (kon.)
Alkmaar – Arnhem 2:2 (kon.) | Groningen – Heerenveen 0:3 (kon.)
PSV Eindhoven
1:1 (1:1)
Heracles Almelo
Sobota 15.10.2016, 19:45 • Philips Stadion (Eindhoven) [Kapacita: 35 292] • Nizozemská Eredivisie • 9. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:39:33)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes celý zápas byli lepším týmem, ale zápas nakonec skončil remízou 1:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 39. minuty, když se dokázal po chybě domácích obránců trefit Armenteros. Domácím se však zhruba o dvě minuty později podařilo z rohového kopu vyrovnat, konkrétně Pereirovi se podařilo srovnat. Domácí se tak po dnešním zápase musejí spokojit s jedním bodem.

Držení míče: 62% – 38%
    Střely celkem: 27 – 3
    Střely na branku: 9 – 1

90+5

90+4
    Míč se od rohového praporku dostal ve vápně k Pereirovi. Ten však následně poslal míč pouze do jednoho z clonících protihráčů.

90+4
    Domácí ještě budou zahrávat rohový kop.

90+4
    Už nám běží poslední nastavená minutka utkání a vypadá to, že dnešní utkání skončí remízou 1:1.

90+3
    Hosté jsou usazeni s míčem na polovině soupeře, což jim vyhovuje.

90+2
    Míč se po nepřesném centru z levé strany od jednoho z domácích hráčů dostal pouze do rukavic brankáře Castra, který následně s posláním míče zpět do hry příliš nepospíchá.

90+1
    Zinčenko poslal do vápna centr, který však odvrátil mimo vápno pozorný hráč soupeře.

90+1
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Bart Ramselaar, přichází Sam Lammers.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

90+1
    Střídání v týmu Heracles Almelo: ze hřiště odchází Samuel Armenteros, přichází Vincent Vermeij.

90
    Domácí budou zahrávat přímý kop zrhuba z jednadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Hosté drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

88
    Zinčenko se opět dostal ke střele z hranice vápna, ale branku opět přestřelil.

88
    Domácí celý druhý poločas svého soupeře neskutečně přehrávají, ale branku se jim zatím vstřelit nepodařilo, neboť buď branku z dobré pozice vůbec netrefí nebo je vychytá dnes skvěle chytající Castro.

87
    Zinčenko vyslal na branku štiplavou střelu poblíž hranice vápna. Castro si s ní však v pohodě poradil.

Martin Penker

Branky: 41. Pereiro – 39. Armenteros

Karty:   33. L. de Jong (PSV) – 59. te Wierik (HRC)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 15:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:15.
    PSV Eindhoven: Zoet – Brenet, Schwaab, H. Moreno, Willems – S. de Jong (71. Zinčenko), D. Pröpper, Ramselaar (90+1. S. Lammers) – Pereiro, L. de Jong (C), Bergwijn (84. L. Narsingh).
    Náhradníci: Pasveer, Jurjus – Isimat-Mirin, Arias, L. Narsingh, Jozefzoon, Guardado, Zinčenko, De Wijs, Lundqvist, S. Lammers, Rigo.

Heracles Almelo: B. Castro – te Wierik, R. Pröpper, Hoogma, Breukers – Bruns (C), Pelupessy, L. Duarte – Kuwas, Armenteros (90+1. Vermeij), Navrátil (79. van Ooijen).
    Náhradníci: Fij, Brouwer – Darri, Kada, Droste, Vermeij, van Ooijen, van Mieghem.

Rozhodčí: Nijhuis