Sunderland – Arsenal 1:4 (kon.) | Manchester Utd. – Burnley 0:0 (kon.) | Middlesbrough – Bournemouth 2:0 (kon.)
Tottenham – Leicester 1:1 (kon.) | Watford – Hull City 1:0 (kon.) | West Brom – Manchester City 0:4 (kon.)
Crystal Palace – Liverpool 2:4 (kon.)
Middlesbrough FC
2:0 (1:0)
AFC Bournemouth
Sobota 29.10.2016, 16:00 • Riverside Stadium, Middlesbrough • Anglická Premier League • 10. kolo

Ode mě to bude vše, děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera! (17:54:43)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 3:3.
    Střely mimo: 6:8.
    Rohy: 4:9.
    Ofsajdy: 0:0.
    Fauly: 7:5.

A je hotovo! Middlesbrough dnes sice nebyl lepším týmem, ale na tříbodový zisk mu to stačilo!

Skóre ve 39. minutě dokázal otevřít Gastón Ramírez, který zakončil skvělým způsobem svůj protiútok. Důležitý gól padl 11 minut po začátku druhého poločasu, kdy po šikovném zklepnutí od Negreda skóroval Calum Chambers. Hosté navíc zhruba 15 minut dohrávali v oslabení, jelikož se po vyčerpání všech možností střídání zranil Surman. Boro tedy porazilo Cherries 2:0!

90+5

90+5
    Domácí celek ještě vybojoval autové vhazování na útočné polovině, to již bude skutečně poslední, co se dnes stane.

90+4
    A ještě se Boro pokusilo přidat branku! Jordan Rhodes nahrál za vápno Grantu Leadbitterovi, jenž však obranný val neprostřelil.

90+4
    Nyní se Adam Forshaw stal obětí faulu ve středu hřiště při srážce s Danem Goslingem. Middlesbrough tak může v poklidu dohrát zápas s míčem v držení.

90+3
    Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Viktor Fischer.

90+2
    Na centr Adama Smithe si naskočil urostlý forvard Benik Afobe, míč ale zamířil nad bránu Valdése! Ten tak bude mít práci až při výkopu.

90+2
    Ryan Fraser si dobře předkopl míč za obranu soupeře, nakonec byl ovšem faulovaný. Provinil se Calum Chambers, který tak dostává žlutou kartu.

90+1
    Centr do vápna poslal do bezpečných prostor Ben Gibson. Hosté reklamovali hru rukou, tu ovšem sudí neviděl a hra plyne dál.

90+1
    Nastaveny budou ještě čtyři minuty.

90
    Adama Smithe poslal k zemi Adam Forshaw, Bournemouth tak zahraje standardní situaci. Zřejmě poslední šance na snížení stavu.

89
    Domácí dostali ponechanou výhodu a pádili kupředu do nadějného protiútoku, Barragán ho ale nevyřešil dle svých představ.

88
    Daniels svému centru dodal až přílišnou sílu a domácí obrana se tedy nemusela věnovat žádné náročné obranné činnosti.

87
    Bournemouth má pochopitelně veškeré síly v útoku. To nyní vyústilo v přečíslení pět na tři, které měl zakončovat Adama Traoré. Jenomže ten si nezpracoval přihrávku do vápna úplně ideálně, Boruc byl tedy bez práce.

86
    Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Jordan Rhodes.