Olomouc – Ostrava 2:1 (4:3 po pen.) | Jihlava – Plzeň 1:3 (kon.) | Pardubice – Slavia 3:0 (kon.)
Sparta – Slovácko 3:1 (kon.) | Zlín – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Příbram – Karviná 1:2 (kon.)
AC Sparta Praha
3:1 (0:0)
1.FC Slovácko
Sobota 29.10.2016, 13:00 • TCM Strahov, Praha • Celostátní liga staršího dorostu • 12. kolo

O osudu utkání na Strahově rozhodla závěrečná půlhodina. Na úvodní gól Jana Fortelného ze šedesáté minuty sice dokázal vzápětí odpovědět hostující Filip Kubala, ve zbytku utkání už ale dominovala Sparta, v jejímž dresu se prosadil Kristián Flak a vzápětí její vítězství pečetil šest minut před koncem svým druhým gólem v zápase Jan Fortelný. Konečný výsledek. AC Sparta Praha 3 1.FC Slovácko 1. (15:41:43)

90+1

90
    Nad rámec zápasu byla nastavena 1 minuta.

89
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Karel Tvaroh, přichází Vojtěch Patrák.

88
    Střídající Lukáš Čajkovský se pokusil přehodit vybíhajícího Matouše Trmala, jeho následný pokus ale zamířil těsně nad a na výsledku už se zřejmě nic nezmění!

88
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Richard Sedláček, přichází Jiří Boula.
    85. Jan FORTELNÝ - 3:1

85
    Sparta právě vstřelila branku!

JAN FORTELNÝ zakončil přečíslení Sparty dva na jednoho a šest minut před koncem zápasu s největší pravděpodobností pečetí zasloužené vítězství domácího týmu, který byl a je lepší.

83
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Adam Řihák, přichází Filip Krejčík.

81
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Christián Frýdek, přichází Lukáš Čajkovský.

80
    Adam Řihák deset minut před koncem využil volného prostoru a z přibližně 25 metrů napřáhl ke krásné střele, která zaplavala ve vzduchu a vzápětí těsně minula levý horní roh brány!

77
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Ondřej Novotný, přichází Václav Drchal.

76
    Jan Fortelný se dokázal prosadit a vstřelil svůj druhý gól v zápase, ten ovšem nebyl uznán kvůli ofsajdu. Sparta tak nadále vede nad Slováckem 2:1.
    74. Kristián FLAK - 2:1

74

KRISTIÁN FLAK ukázal záda jednomu z obránců Slovácka a po krásném přehození brankáře Matouše Trmala míč poslal do prázdné brány. Sparta doma opět vede, tentokrát 2:1.

72
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Michal Kohút, přichází Daniel Chytil.
    68. Filip KUBALA - 1:1

68
    Slovácko právě vstřelilo branku!

FILIP KUBALA po rychlém protiútoku z hranice šestnáctky zamířil krásnou střelou ke vzdálenější tyči a hosté ze Slovácka po pouhých osmi minutách vyrovnávají na 1:1. Sparťané se z úvodní gólu příliš dlouho neradovali.