Willem II – Groningen 2:1 (kon.) | Heracles – Sparta Rotterdam 2:2 (kon.) | Arnhem – Eindhoven 0:2 (kon.)
Ajax – Excelsior 1:0 (kon.)
Heracles Almelo
2:2 (0:1)
Sparta Rotterdam
Sobota 29.10.2016, 19:45Nizozemská Eredivisie • 11. kolo
    Dramatické utkání skončilo dělbou bodů.

Dramatické utkání končí remízou 2:2! Domácí si v průběhu druhé půle vytvořili velký tlak, díky čemuž se jim podařilo otočit skóre z 0:1 na 2:1. V 68. minutě nejprve srovnal krásnou střelou do šibenice Brahim Darri a v 81. minutě strhl vedení na jejich stranu Brandley Kuwas. Hned o minutu později však vyrovnal Loris Brogno. Sparta nakonec mohla i vyhrát. Už v nastavení totiž fauloval obránce Hoogma Stokkerse a následoval pokutový kop. Hrdinou okamžiku se však stal gólman Heraclesu Castro, jenž Verhaarovu střelu vyrazil! (21:49:20)

90+4
    90+4. Neproměněná penalta Verhaara.

90+4
    Bram Castro penaltu, kterou zahrával Thomas Verhaar, vyráží! Jeho pravou dlaň teď mohou jeho spoluhráči, a hlavně Hoogma, líbat!

90+2
    Žlutou kartu dostává Justin Hoogma (Heracles Almelo).

90+2
    Hosté budou zahrávat pokutový kop! V šestnáctce podkopl Stokkerse Hoogma!

90+2
    Odražený míč poslal směrem na bránu Brogno. Poměrně vysoko přestřelil.

90+1
    Míč poslal přes zeď Duarte a zakroutil ho jen těsně vedle bližší tyče! Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Armenteros byl faulován v zajímavé vzdálenosti od brány Sparty. Dobrá šance pro domácí.

89
    Domácí jsou nyní nastěhovaní na útočné polovině a snaží se duel rozhodnout.

88
    Byl z toho signál, na jehož konci měl být Armenteros. Ten však na balón nedosáhl.

87
    Domácí budou zahrávat standardní situaci.

85
    Žlutou kartu dostává Joey Pelupessy (Heracles Almelo).

84
    Tak tohle je parádní vyvrcholení dnešního zápasu. Ten je najednou zase otevřen na obě strany.

83
    Střídání v týmu Sparta Rotterdam: ze hřiště odchází Zakaria El Azzouzi, přichází Finn Stokkers.
    82. Loris BROGNO - 2:2

82
    Sparta Rotterdam právě vstřelila branku!
    Hostům stačila na odpověď minuta! Dijkstra poslal do pokutového území pas, který si zpracoval LORIS BROGNO a z ostrého úhlu uklidil levačkou míč ke vzdálenější tyči domácí svatyně – 2:2.
    81. Brandley KUWAS - 2:1